Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки майна комунальної власності, яке буде передане в оренду на конкурсних засадах

25.01.2013
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради повідомляє, що 11.02.2013 о 1300   в  залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: м. Южноукраїнськ, вул.Дружби Народів, 48, ІІ поверх, буде проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки майна комунальної власності, яке буде передане в оренду на  конкурсних засадах:

- вул. Дружби Народів, 50, під’їзд  №4, загальною площею 1,4 кв. м;

- бул.Шевченка, 12, під’їзд  №6, загальною площею 1,4 кв. м;

- бул.Шевченка, 10, під’їзд  №8, загальною площею 1,4 кв. м;

- вул. Миру, 11, гуртожиток №4, кім.№12 (5 поверх, центральний вхід),  загальною площею -17,9 кв. м;

- вул. Дружби Народів, 23, прим.№61,62,64,65, загальною площею 61,8 кв. м.

            Виконання робіт – згідно з Методикою оцінки об’єктів оренди, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995  № 629, та  Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде  здійснюватися, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (майна) комунальної власності територіальної громади міста  Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 27.12.2012 № 792.

Претенденти подають  конкурсну документацію та конкурсну пропозицію з описом  підтверджуючих документів в запечатаному конверті.

До підтверджуючих документів конкурсної документації належать:

- заява на участь у конкурсі (за встановленою формою, згідно з додатком 2 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (майна) комунальної власності територіальної громади міста  Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 27.12.2012 № 792);

- копія установчого документу претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штаті та яких буде залучено до виконання робіт з незалежної оцінки об’єкту (майна) та підписання звіту про оцінку об’єкту (майна);

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до виконання робіт з оцінки об’єкту (майна) та підписання звіту про оцінку об’єкту (майна), завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штаті та додатково залучаються ним до виконання робіт з незалежної оцінки об’єкту (майна), у тому числі подібних об'єктів (майна) тощо).

Строк виконання робіт - не більше ніж п’ять календарних днів після дати укладення договору на виконання робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт з незалежної оцінки об’єкту (майна), калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Конкурсну документацію та конкурсну пропозицію слід подавати до приймальні міського голови (вул. Дружби Народів,48, ІІ поверх) до 15-00 години 06.02.2013.

Телефон для довідок: 5-52-21.