Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

29.12.2010
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, їх об'єднань, юридичних осіб оприлюднюються розроблені управлінням економіки Южноукраїнської міської ради проекти рішень Южноукраїнської міської ради:
«Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження Положень про місцеві податки і збори»,
«Про втрату чинності п.1 рішення Южноукраїнської міської ради від 25.06.2009 №1041 «Про встановлення вартості торгового патенту на здійснення торговельної діяльності та діяльності з надання побутових послуг на території міста Южноукраїнська»,
«Про внесення змін та доповнень до Правил торгівлі на ринках м. Южноукраїнська, затверджених рішенням Южноукраїнської міської ради від 12.10.2009 №1105».
У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Податкового кодексу України, виникла необхідність у приведені діючих рішень Южноукраїнської міської ради, якими встановлені ставки місцевих податків і зборів, плата за торгові патенти на здійснення торговельної діяльності та діяльності з надання побутових послуг, затверджені Положення про місцеві податки і збори, Правила торгівлі на ринках м. Южноукраїнськ у відповідність до норм діючого законодавства України.
Підставою для розробки проектів є закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Податковий кодекс України, постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.1998 № 576 «Про затвердження переліку послуг, що належать до побутових і підлягають патентуванню» (із змінами та доповненнями), від17.10.2007 №1222 «Про затвердження Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари», від 17.04.2008 №373 «Про затвердження Порядку формування цін на продовольчі товари, до яких запроваджено державне регулювання», наказ Міністерства економіки України від 13.08.2008 №341 «Про затвердження форми декларації про оптову ціну на продовольчі товари, щодо яких запроваджено державне регулювання, та Інструкції про заповнення і застосування декларації про оптову ціну на продовольчі товари, щодо яких запроваджено державне регулювання».
Проекти разом з аналізами регуляторних впливів з 28.12.2010 оприлюднюються в інформаційній системі «АМУ-Діалог» на сторінці міста Южноукраїнська за адресою: www.auc.org.ua/yuzhnoukrainsk, на офіційному сайті виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою yujnoukrainsk.mk.ua, в міській бібліотеці № 1, в бібліотеці ПК «Енергетик».
З проектами та аналізами регуляторних впливів можна ознайомитися також в управлінні економіки Южноукраїнської міської ради каб. № 12, 16 тел. 5-57-78, 5-62-86, 5-62-00.
Термін, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції щодо вказаних проектів регуляторних актів, складає 1 місяць з дня оприлюднення проектів в інформаційній системі «АМУ – Діалог» на сторінці міста Южноукраїнськ за адресою: www .auc.org.ua/yuzhnoukrainsk, на офіційному сайті виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: yujnoukrainsk.mk.ua.
Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних осіб, їх об'єднань, юридичних осіб протягом місяця з дати оприлюднення проектів в інформаційній системі «АМУ-Діалог» на сторінці міста Южноукраїнська за адресою: www.auc.org.ua/yuzhnoukrainsk, на офіційному сайті виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою yujnoukrainsk.mk.ua приймаються на адресу розробника: 55000, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 48, каб. № 12,16, бул. Цвіточний, 9, тел. 5-57-78, 5-62-86, 5-62-00, факс 2-15-47.