Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

ФОРОСТЕНКО О.Б.

15.11.2022

ФОРОСТЕНКО

Ольга Борисівна

Форостенко Ольга Борисівна - керівник зразкового ансамблю народного танцю "Квіти України".

Ольга Борисівна створила дитячий ансамбль народного танцю "Квіти України", працює в палаці культури "Енергетик" ВП "Южно-Українська АЕС" з 01.10.1993 року.

Завдяки її високому професіоналізму та прекрасним організаторським здібностям колективу присвоєно почесне звання "Зразково-показовий". В колективі бере участь до 200 дітей атомників та жителів міста Южноукраїнська, які стабільно працюють над удосконаленням майстерності. Маючи досить високий рівень професійної майстерності, хореографічний ансамбль "Квіти України" веде активну концертну діяльність, виступаючи на різних міських заходах, часто запрошується на Всеукраїнські та Міжнародні фестивалі і конкурси. Колектив - лауреат обласної премії імені М. Аркаса. Він є візитною карткою м. Южноукраїнська, неодноразово представляв Україну та наше місто на Міжнародних фестивалях: в Болгарії, Угорщині, Бельгії, Німеччині, Франції, Латвії, США.

За особистий вклад в розвиток української культури Форостенко О.Б. у 1996 році присвоєно звання "Заслужений працівник культури України". Вона - член республіканської творчої лабораторії з хореографії. Нагороджена грамотами Южноукраїнської міської ради, обласного управління культури, Почесною грамотою ДП НАЕК "Енергоатом".

Рішенням Южноукраїнської міської ради від 22.05.2009р. №992  57 сесії 5 скликання присвоєно звання "Почесний громадянин міста Южноукраїнськ".