Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

БУНОВ А.С.

15.11.2022

 БУНОВ

Альберт Семенович

 

Альберт Семенович народився у м. Баку. Закінчив Азербайджанський інститут народного господарства.

Бунов Альберт Семенович почав свою трудову діяльність у 1958 році доглядачем станції та лінії зв’язку у Бакинському морському порту, звідки був призваний на служу у лави Радянської армії. Після звільнення у запас пішов працювати в управління «Бактортельсеті» виконуючим обов’язки станційного інженера АТС. Далі з 1969 по 1973 рів працював у Бакинському морському порту та проектно-конструкторському бюро Мінзв’язку Азербайджанської РСР.

У 1973 році перевівся на роботу на Камський комплекс заводів з виробництва великовантажних автомобілів (КамАЗ), де працював до 1983 року начальником дільниці цеху зв’язку, начальником центрального вузла зв’язку, начальником відділу засобів дротового зв’язку Управління організації виробництва.

Свій трудовий шлях в смт. Костянтинівка-2 Бунов А.С. почав у березні 1983 року на посаді начальника вузлу зв’язку, що будувався. В листопаді 1983 року був запрошений на роботу начальником ЖКУ ЮУ АЕС. Під его безпосереднім керівництвом у цей період створюються нові підрозділи у структурі ЖКУ ЮУ АЕС. Це енергосиловий цех, до складу якого увійшли ТРП, КНС, ремонтна служба (сьогодні – КП ТВКГ), електроцех (частина нинішнього ПАО ДПЕС «Атомсервіс»), аварійно-диспетчерська служба з цілодобовим режимом роботи, відділ дитячих дошкільних установ, дільниця з ремонту доріг та житлового фонду, відділ по роботі з населенням, цех з обслуговування об’єктив соцкультпобуту, дільниця зеленого господарства, міське бюро об’яв, ЖЕУ-3, ЖЕУ-4.

Нагороджений медаллю «Ветеран труда».

Рішенням Южноукраїнської міської ради від 13.04.2005 року № 450 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Южноукраїнська».