• Крок 1. Впевніться що Ваша адреса електронної пошти є актуальною.

  • Крок 2. Виконайте дії щодо Вашої реєстрації (вкажіть Ваше прізвище, ім'я, по батькові та адресу електронної пошти).

  • Крок 3. На сторінці "Триває збір підписів" оберіть необхідну петицію та відкрийте її.

  • Крок 4. Натисніть кнопку "Підписати".

Прийняття на сесії міської ради програми фінансової підтримки воїнів ЗСУ, які боронять країну від російської агресії та повноцінне її фінансування

Шановні депутати! У декого з можновладців України різних рівнів склалось враження, що перемога над росією вже ось-ось і вже час повертатись до попереднього життя: можна знову витрачати кошти бюджетів на озеленення, влаштування пішохідних доріжок, а дехто навіть купує барабани. Сподіваємось, ви не з таких. Бо люди, які вас обрали, донатять останні гроші для наших хлопців на фронті і задають питання, чи всі можливості бюджетів різних рівнів використані? Сьогодні все наше військо взагалі і кожний солдат окремо відчувають гостру потребу як в сучасному обладнанні, так і в самих простих речах. На все потрібні кошти. Міністерство оборони або не чує більшість потреб військових або не в змозі їх виконати бо, напевно, зайняті чимось іншим. Але чекати не можна і ми шукаємо любі шляхи і засоби щоб допомогти нашим воїнам забезпечити себе найнеобхіднішим. Наше місто вже допомагає окремим підрозділам ВСУ за їх листами, але процес довгий (багато місяців) та подальша доля цієї допомоги залишається невідомою. На жаль, ця допомога не завжди доходить безпосередньо до наших воїнів. Ми ж прагнемо більш досконалого, дієвого у і головне, швидкого механізму допомоги саме нашим хлопцям, які були мобілізовані з нашого міста. Нехай кожна гривня нашої допомоги дістане нашого захісника. Ми вимагаємо скорочення всіх звичайних (мирних) міських програм, НЕГАЙНОГО ПРИЙНЯТТЯ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВИМ ТА НАПРАВЛЕННЯ ВСІХ МОЖЛИВИХ КОШТІВ ВИКЛЮЧНО НА ВІЙСЬКОВІ ПОТРЕБИ. Сьогодні немає іншої задачі, аніж допомагати нашим воїнам вигнати ворога з нашої землі. Ремонтувати доріжки будемо після перемоги, а поки що якось потерпимо.
Прізвище, ім'я, по батькові автора (ініціатора): Журавльова Оксана Миколаївна

Шановна Оксано Миколаївно! 29.11.2023 Южноукраїнською міською радою відповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», ст.ст. 45, 46 Регламенту Южноукраїнської міської ради VIII скликання, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 26.08.2021 № 616, розглянуто ініційовану Вами електронну петицію «Прийняття на сесії міської ради програми фінансової підтримки воїнів ЗСУ, які боронять країну від російської агресії та повноцінне її фінансування» від 10.07.2023 №3/2023-ЕП. Южноукраїнською міською радою 29.11.2023 вирішено підтримати петицію та винести на затвердження міської ради Програму підтримки Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2024-2026 роки та комплексну соціальну програму підтримки ветеранів війни, військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та членів їх сімей до 2026 року, а також при затвердженні бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади на 2024 рік передбачити резерв коштів на підтримку Збройних Сил України в розмірі 10 млн. гривень, долучивши до нього додатково 40 млн. гривень за рахунок вільного залишку загального фонду бюджету громади станом на 01.01.2024 року. Також на засіданні Южноукраїнської міської ради 29.11.2023 затверджено Програму підтримки Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2024-2026 роки (рішення міської ради № 1362 від 29.11.2023) та комплексну соціальну програму підтримки ветеранів війни, військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та членів їх сімей до 2026 року (рішення міської ради № 1376 від 29.11.2023).


Станом на 07.12.2023 06:54 петицію підписали 563 осіб з 500 необхідних. Показати