Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Завершення майстер-класів у музеї
AA

Завершення майстер-класів у музеї

В Южноукраїнському міському історичному музеї завершено цикл проведених майстер-класів з виготовлення оберегів для українських захисників, які були передані на передову, за допомогою волонтерських організацій.

Щира подяка всім за співпрацю та за участь у даному заході, а саме: Центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ), Палацу культури "Енергетик", управлінню інформації та громадських зв’язків ВП ПАЕС, відділенню комплексної  реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування", літньому табору центру іноземних мов «Калейдоскоп», Южноукраїнській міській організації ветеранів війни, праці та збройних сил організації ветеранів України, дітям з вимушено переміщених сімей та всім бажаючим. Особливо хочеться подякувати волонтерам громадської організації «Побратими України», ГО «Бугогардова СІЧ Українського козацтва», БФ «Миротворець», які безпосередньо відправили обереги для наших захисників, що знаходяться на передовій.

Обереги з давнини мали особливе значення. Вони були наділені сакральними символами. Оберіг давали, проводжаючи на війну. Це невід’ємна частина нашої культури, традицій.  І саме в цей час, коли на Україну напав ворог і наші воїни боронять свою землю, обереги стають як раз тими символами, які оберігають та захищають.

 

Читайте також

До Дня партизанської слави

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано експозицію “Подвигу жити вічно&ldqu...

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано дві патріотичні виставки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано дві патріотичні виставки: виставка &ldquo...

У Южноукраїнському міському історичному музеї відкрито виставку сакрального мистецтва «Духовні скарбниці України», присвяченої Дню хрещення Київської Русі-України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

До експозиції ввійшли старовинні ікони різних століть, передані для музею настоятелем Храму усіх Свя...