Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Запровадження воєнного стану на Миколаївщині не вплинуло на роботу направлену на соціально-економічний розвиток області
AA

Запровадження воєнного стану на Миколаївщині не вплинуло на роботу направлену на соціально-економічний розвиток області

Воєнний стан в Миколаївській області не впливає на роботу направлену на соціально-економічний розвиток регіону. Про це заявив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко під час спілкування з журналістами в рамках проекту «Маю силу відповідати». До спілкування долучилися керівники ГУ Національної поліції в Миколаївській області, обласного військового комісаріату, Миколаївського гарнізону та ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

Як повідомив очільник області, зараз на Миколаївщині проводяться заходи, пов’язані з можливістю агресії з боку Російської Федерації, зокрема, посилено охорону державних будівель, закладів соціальної сфери, а також місць великого скупчення людей, всі органи управління, сили та засоби цивільного захисту Миколаївської області переведені у режим функціонування «підвищена готовність», проводиться інвентаризація бомобсховищ. Правоохоронні органи також переведені в режим посиленого ведення служби. Заплановані навчання сил цивільного захисту та територіальної оборони.

При цьому, в області не планується введення жодних обмежень прав і свобод громадян, передбачених законодавством України у випадку введення воєнного стану (заборона введена виключно на фіксацію і передачу інформації про пересування військової техніки і військових підрозділів та використання цивільними особами військового одягу). Більш того, в містах та районах Миколаївщини активно ведеться робота з формування трирічного перспективного плану розвитку регіону.

«Нагадаю, що ми не зважаючи на воєнний стан провели Раду регіонального розвитку. Такі ради із залученням громадськості та експертів відбудуться у всіх містах, районах та ОТГ. Миколаївщина має унікальну можливість розробити план економічного зростання на три роки вперед зі всіма інфраструктурними і соціальними проектами. Такого ніколи не було за все існування незалежної України», - сказав Олексій Савченко.

Читайте також

З жовтня 2020 року при облдержадміністрації запрацювала робоча група з врегулювання проблемних питань, які виникають під час реєстрації фермерами податкових накладних

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації

До основних завдань робочої групи входять: сприяння взаємодії органів влади у врегулюванні про...