Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Захисникам від освітян
AA

Захисникам від освітян

Відповідно до Указу президента України,   українці цьогоріч вперше святкуватимуть 1 жовтня День Захисників і Захисниць України. День усіх, хто б’ється заради держави та народу. Усіх, хто додає нам сили та віри. Усіх, хто віддав своє життя заради нас і України.  Освітяни Южноукраїнської міської територіальної громади пишаються тим, що День Захисників і Захисниць України співпав з не менш важливим святом Днем працівників освіти. Адже, вчителі кожного дня на своєму «фронті» плекають майбутнє нашої держави.

З нагоди свята  управління освіти Южноукраїнської міської ради та колективи освітніх закладів  та установ громади  щиро вітають усіх, хто має високе звання Захисника чи Захисниці України! 

У цей День хочеться, щоб Захисники відчували підтримку, щоб знали, що ми думаємо про них, переймаємося, хвилюємося, цінуємо їхню могутню силу та неймовірну витривалість і завжди готові прийти на допомогу.

На серпневій конференції педагогічних працівників підтримано ініціативу про проведення благодійної акції «Одноденний заробіток на потреби ЗСУ». У ході акції освітянами перераховано на рахунки Благодійних фондів,  для потреб військових, 459 844, 42 грн. Це невеличкий подарунок захисникам  від освітян.

Вітаємо всіх Захисників і Захисниць України, які щодня роблять неймовірне, відвойовують свободу та незалежність, щохвилини борються за Перемогу! Хай віра українців оберігає їх від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Бажаємо, щоб найшвидше  всі повернулися живі і здорові.

МИРУ! ДОБРА! ПЕРЕМОГИ!

 

Читайте також

Акція «Смілива гривня»

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка 

Другий рік поспіль заклади освіти Южноукраїнської міської територіальної громади беруть участь у Все...

Шановні абітурієнти, шановні батьки!

Підготовче відділення Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Підготовче відділення Чорноморського національного університету імені Петра Могили проводить курси п...