З роботою Южно-Українського енергокомплексу познайомилися учасники міжнародного мовного табору GoCamp 2017 Ukraine

Учасники міжнародного літнього мовного табору GoCamp 2017 Ukraine, що діє на базі Южноукраїнської гімназії №1, 12 червня познайомилися з роботою Южно-Українського енергокомплексу.

До складу делегації екскурсантів входили учні та вчителі гімназії, а також бразилійка Даліла Фернандес Порто, яка приїхала до міста-супутника ЮУАЕС для участі в мовному таборі як волонтер. За її словами, з такою місією вона в Україні вперше, тому цікаво для дівчини все - місцева культура, цінності, традиції, нові люди та спілкування з ними. Не менш вражаючою для Даліли Порто стала й екскурсія об'єктами Южно-Українського енергокомплексу.

Під час заходу, спрямованого на популяризацію знань про АЕС і, зокрема, екологічних аспектів роботи енергоблоків і їх безпечної експлуатації, гості відвідали інформцентр атомної станції, пристанційний та оглядовий майданчики Южно-Української АЕС і Ташлицької ГАЕС, а також Олександрівську ГЕС. Учасники мовного табору дізналися, як функціонує унікальний в Україні енергокомплекс, його історію та принцип «народження» електричної енергії.

Якщо на цих об'єктах деякі з юних екскурсантів бували вже не раз, то тренажер блочного щита управління справив на них велике враження. Тут вони побачили, як виглядає робоче місце оперативного персоналу блочного щита управління (БЩУ), від відповідальності та швидкості реагування якого залежить нормальна робота ядерної установки. А сам тренажер - це аналог БЩУ, з величезною, на всю стіну панеллю, датчики якої відображають технологічні параметри функціонування ядерного об'єкта.

- Якщо живеш у місті, де є атомна станція, - важливо знати, як вона працює, - переконана учениця Южноукраїнської гімназії №1 і учасниця літнього мовного табору Ганна Шкрум. А її подруга по табору Дарія Шаповал зізнається, що під час екскурсій на АЕС щоразу дізнається про щось нове та цікаве.

 

Читайте також

У рамках святкування Дня людини похилого віку пенсіонери-атомники отримають допомогу від Ради ветеранів ВП ЮУАЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

1 жовтня в Раді ветеранів ВП ЮУАЕС стартувала акція, під час якої 355 учасників війни, пенсіоне...

По закінченні середнього планово-попереджувального ремонту перший енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

2 жовтня 2018 року о 21 год 48 хв по закінченні середнього планово-попереджувального ремонту перший...

На южно-українському майданчику завершено програму оглядових курсів для фахівців структурних підрозділів Енергоатома на 2018 рік

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Остання цього року група фахівців дирекції НАЕК «Енергоатом» знайомилася з Южно-Українсь...

Фахівці ЮУАЕС взяли участь у відкритому обговоренні проектів тарифів на вироблену АЕС України електричну та теплову енергію на 2019 рік і проекту інвестпрограми АЕС на 2019 рік

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Фахівці Южно-Українського енергокомплексу взяли участь у відкритому обговоренні проектів тарифів на...

Школярі з міста-супутника ЮУАЕС стали призерами конкурсу «Енергоатом»: з чистою енергією в майбутнє»

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Троє талановитих школярів з міста-супутника ЮУАЕС стали призерами дитячо-юнацького конкурсу «Е...