AA

З роботою Южно-Українського енергокомплексу познайомилися учасники міжнародного мовного табору GoCamp 2017 Ukraine

Учасники міжнародного літнього мовного табору GoCamp 2017 Ukraine, що діє на базі Южноукраїнської гімназії №1, 12 червня познайомилися з роботою Южно-Українського енергокомплексу.

До складу делегації екскурсантів входили учні та вчителі гімназії, а також бразилійка Даліла Фернандес Порто, яка приїхала до міста-супутника ЮУАЕС для участі в мовному таборі як волонтер. За її словами, з такою місією вона в Україні вперше, тому цікаво для дівчини все - місцева культура, цінності, традиції, нові люди та спілкування з ними. Не менш вражаючою для Даліли Порто стала й екскурсія об'єктами Южно-Українського енергокомплексу.

Під час заходу, спрямованого на популяризацію знань про АЕС і, зокрема, екологічних аспектів роботи енергоблоків і їх безпечної експлуатації, гості відвідали інформцентр атомної станції, пристанційний та оглядовий майданчики Южно-Української АЕС і Ташлицької ГАЕС, а також Олександрівську ГЕС. Учасники мовного табору дізналися, як функціонує унікальний в Україні енергокомплекс, його історію та принцип «народження» електричної енергії.

Якщо на цих об'єктах деякі з юних екскурсантів бували вже не раз, то тренажер блочного щита управління справив на них велике враження. Тут вони побачили, як виглядає робоче місце оперативного персоналу блочного щита управління (БЩУ), від відповідальності та швидкості реагування якого залежить нормальна робота ядерної установки. А сам тренажер - це аналог БЩУ, з величезною, на всю стіну панеллю, датчики якої відображають технологічні параметри функціонування ядерного об'єкта.

- Якщо живеш у місті, де є атомна станція, - важливо знати, як вона працює, - переконана учениця Южноукраїнської гімназії №1 і учасниця літнього мовного табору Ганна Шкрум. А її подруга по табору Дарія Шаповал зізнається, що під час екскурсій на АЕС щоразу дізнається про щось нове та цікаве.

 

Читайте також

Южно-Український енергокомплекс вкотре приймав гостей: на екскурсії побували представники Первомайського району

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Южно-Український енергокомплекс продовжує приймати гостей. 17 січня на майданчиках Южно-Української...

Інформцентр ЮУАЕС з вертепом відвідали вихованці Соцготелю та відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

В інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Українського енергокомплексу 8 січня з вертепом у...

На Южно-Українській АЕС 9 січня відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

На проммайданчику Южно-Української АЕС 9 січня відбудеться чергова планова перевірка облад...