Все для людини праці!

21 червня 2017 року у відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в м. Южноукраїнську проведено круглий стіл з інвалідами виробництва  на тему «Покращення соціальних гарантій та роз’яснення Постанови правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 № 33 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно – курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання».

Згідно цієї Постанови суттєво змінилася система закупівлі санаторно-курортних послуг для інвалідів виробництва: придбання путівок здійснюється згідно тристороннього договору (інвалід виробництва – відділення – санаторій).  Принцип «Гроші ходять за людиною» впевнено утвердився в Фонді соціального страхування.

При настанні терміну забезпечення санаторієм інвалід виробництва (при наявності потреби визначеною довідкою МСЕК) може самостійно вибрати санаторій для оздоровлення (санаторій повинен бути відповідного профілю, розташовуватися у населених пунктах, на території яких органи державної влади України здійснюють свої повноваження в повному обсязі, мати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики  та забезпечувати інвалідів виробництва певними санаторно-курортними послугами). Після згоди санаторію прийняти на лікування потерпілого укладається тристоронній договір. У разі відмови санаторно-курортного закладу прийняти потерпілого, йому пропонують обрати інший заклад.

Граничний розмір витрат на одного потерпілого для відшкодування вартості санаторно-курортного лікування  визначається Постановою № 33. Перелік послуг, які повинні надавати санаторій інвалідам виробництва також затверджений цією постановою.

У Фонді соціального страхування України основним завданням є проведення своєчасної якісної реабілітації та повернення потерпілих на виробництві до повноцінного життя.

Читайте також

Відпочинок та оздоровлення дітей в період шкільних канікул в санаторії-профілакторії «Перемога»

Відділення ВД ФССНВ та ПЗ України в місті Южноукраїнську

Виконавча дирекція Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової вт...

Відкриття алеї пам’яті

Відділення ВД ФССНВ та ПЗ України в місті Южноукраїнську

З метою вшанування пам’яті загиблих та померлих на виробництві 28.04.2017 року на Меморіальном...

Сильні духом

Відділення ВД ФССНВ та ПЗ України в місті Южноукраїнську

П’ятий рік Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних за...