Все для людини праці!

21 червня 2017 року у відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в м. Южноукраїнську проведено круглий стіл з інвалідами виробництва  на тему «Покращення соціальних гарантій та роз’яснення Постанови правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 № 33 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно – курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання».

Згідно цієї Постанови суттєво змінилася система закупівлі санаторно-курортних послуг для інвалідів виробництва: придбання путівок здійснюється згідно тристороннього договору (інвалід виробництва – відділення – санаторій).  Принцип «Гроші ходять за людиною» впевнено утвердився в Фонді соціального страхування.

При настанні терміну забезпечення санаторієм інвалід виробництва (при наявності потреби визначеною довідкою МСЕК) може самостійно вибрати санаторій для оздоровлення (санаторій повинен бути відповідного профілю, розташовуватися у населених пунктах, на території яких органи державної влади України здійснюють свої повноваження в повному обсязі, мати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики  та забезпечувати інвалідів виробництва певними санаторно-курортними послугами). Після згоди санаторію прийняти на лікування потерпілого укладається тристоронній договір. У разі відмови санаторно-курортного закладу прийняти потерпілого, йому пропонують обрати інший заклад.

Граничний розмір витрат на одного потерпілого для відшкодування вартості санаторно-курортного лікування  визначається Постановою № 33. Перелік послуг, які повинні надавати санаторій інвалідам виробництва також затверджений цією постановою.

У Фонді соціального страхування України основним завданням є проведення своєчасної якісної реабілітації та повернення потерпілих на виробництві до повноцінного життя.

Читайте також

До уваги бухгалтерів підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців!

Южноукраїнське міське відділення Управління Фонду соціального страхування в Миколаївській області

Згідно Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язковог...

У 2018 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління»!

Южноукраїнське міське відділення Управління виконавчої дирекції ФСС

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Між...

Інформує Южноукраїнське міське відділення  Управління Фонду соціального страхування в Миколаївській області

Южноукраїнське міське відділення Управління виконавчої дирекції ФСС

Згідно Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язковог...

Інформує Южноукраїнське міське відділення фонду соціального страхування щодо проведення перерахунку страхових виплат з 1 березня 2018 року

Южноукраїнське міське відділення Управління виконавчої дирекції ФСС

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017р. №1053 «Про перерахування р...