Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Виставка-конкурс майстрів народного мистецтва «Великодній дивограй»
AA

Виставка-конкурс майстрів народного мистецтва «Великодній дивограй»

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулося урочисте відкриття виставки-конкурсу майстрів народного мистецтва  «Великодній дивограй» за підтримки Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил організації ветеранів України.

Метою виставки стала популяризація українського мистецтва і культури, підняття українського духу та збереження традицій.

До участі у виставці приймалися роботи, виконані в українському стилі та у різних техніках за видами мистецтва.

 Участь у конкурсі могла приймати творча людина, майстер народного мистецтва, майстер декоративно-прикладного мистецтва віком від 18 років. У виставці прийняли участь 24 учасники.

В журі були представники різних організацій, з якими співпрацює культурна галузь  міста, а саме: Южноукраїнська мистецька школа, Южноукраїнська міська організація ветеранів війни, праці та Збройних Сил організації ветеранів України, центр дитячої та юнацької творчості, управління інформації та громадських зв'язків ВП ПАЕС. Експертне журі оцінювало  конкурсантів  за  10-бальною системою. Члени журі  керувалися  такими критеріями: відповідність обраній темі; художній рівень та індивідуальність виконання; оригінальність; композиційна досконалість; якість виконання.

За результатами виставки-конкурсу були визначені переможці за наступними номінаціями: «Художнє мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Вишиті вироби ручної роботи» та також приз глядацьких симпатій. Переможці  були нагороджені  грамотами та призами. Виставка триватиме у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею до 20 квітня 2023 року.

Великдень – одне з найбільш очікуваних християнських свят до якого всі люди заздалегідь готуються, а у тяжкі часи війни сподіваються на добрі зміни, чекають на мир та Перемогу.

 

Читайте також

В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу «Державність, виборена поколіннями» до Дня Української Державності

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...

До Дня захисту дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї проведено ряд тематичних пізнавальних екскурсій до Дня...

До Дня Європи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся тематичний показ пізнавального мультфіль...