Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відверта розмова з гімназистами
AA

Відверта розмова з гімназистами

Міський голова Валерій Онуфрієнко у п'ятницю, 24 грудня, зустрівся з гімназистами. Тема спілкування - будівництво спортивної зали гімназії, труднощі з приводу участі у конкурсному відборі для фінансування проекту з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Мер розповів учням та працівникам гімназії про кроки, що були зроблені владою для того, щоб поставити крапку в болісному питанні. Нинішнього року вдалося виграти конкурс на фінансування зали з  Державного фонду регіонального розвитку. Близько дев'яти мільйонів гривень надасть  державний бюджет, три - міський. Найближчого часу має бути оголошений тендер на виконання будівельних робіт. Якщо буде переможець тендеру, початок робіт очікується вже навесні. 

Спілкування з гімназистами вийшло за межі теми будівництва спортивної зали: розмовляли про життєдіяльність міста, його майбутнє. Валерій Онуфрієнко підбив підсумки зустрічі: “Ми, дорослі, більш досвідчені, з більшим багажем знань, оцінюємо ситуації трішечки інакше, ніж ви… Але для мене було важливо почути ваші думки, думки молоді”.

 

 

Читайте також

Результат опитування щодо організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського національного університету ім.Петра Могили

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  З метою організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського націо...

УВАГА! Шановні батьки!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

  Повідомляємо Вам, що станом на 14 листопада  2022 року місця в чергових...

УВАГА! Анкета для опитування підлітків їх батьків, мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади, навколишніх населених пунктів

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

АНКЕТА  для опитування підлітків  їх батьків, мешканців Южноукраїнської міської територ...