Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відверта розмова з гімназистами
AA

Відверта розмова з гімназистами

Міський голова Валерій Онуфрієнко у п'ятницю, 24 грудня, зустрівся з гімназистами. Тема спілкування - будівництво спортивної зали гімназії, труднощі з приводу участі у конкурсному відборі для фінансування проекту з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Мер розповів учням та працівникам гімназії про кроки, що були зроблені владою для того, щоб поставити крапку в болісному питанні. Нинішнього року вдалося виграти конкурс на фінансування зали з  Державного фонду регіонального розвитку. Близько дев'яти мільйонів гривень надасть  державний бюджет, три - міський. Найближчого часу має бути оголошений тендер на виконання будівельних робіт. Якщо буде переможець тендеру, початок робіт очікується вже навесні. 

Спілкування з гімназистами вийшло за межі теми будівництва спортивної зали: розмовляли про життєдіяльність міста, його майбутнє. Валерій Онуфрієнко підбив підсумки зустрічі: “Ми, дорослі, більш досвідчені, з більшим багажем знань, оцінюємо ситуації трішечки інакше, ніж ви… Але для мене було важливо почути ваші думки, думки молоді”.

 

 

Читайте також

Шановні містяни!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У найскладніший для країни час, з метою об'єднання сил та морального духу всіх учасників освітнь...