Відкриття експозиції «Чорнобиля гіркий полин»

26 квітня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулися урочистості до 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи та відкриття експозиції «Чорнобиля гіркий полин». На заході були присутні Южноукраїнський міський голова Віктор Пароконний, представники громадських організацій,  підприємств, організацій міста, закладів освіти, військовослужбовці в/ч 3044, безпосередні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та усі охочі.

Зі словом до присутніх звернувся міський голова Віктор Пароконний, голова Южноукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Валерій Онуфрієнко, голова Южноукраїнського міського суду Олександр Савін.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто ціною свого життя і здоров’я рятували людство від згубних наслідків Чорнобильської катастрофи.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і зупинили ядерну катастрофу. Це – священна пам’ять про всенародний подвиг, котрий ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

 

 

За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою: 
м. Южноукраїнськ 
вул. Набережна Енергетиків, 12-а 
тел. для довідок: (05136) 2-12-71

 

Читайте також

До Дня європейської спадщини

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У рамках тижня європейської спадщини, що проходить у Южноукраїнському міському історичному музеї, уч...

Відбулись урочистості та відкриття експозиції  «Ще спала затуманена земля, а небо вже здригалося у злобі…»

Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля

22 червня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулись урочистості та ві...