Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбувся семінар у сфері грантрайтингу
AA

Відбувся семінар у сфері грантрайтингу

В рамках меморандуму, укладеного між виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради та громадською організацією «Агентство економічного розвитку», який затверджений рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 22.08.2018 №218, 04.09.2018 в сесійній залі за адресою: м.Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний, 9, І поверх, відбувся семінар у сфері грантрайтингу за участю виконавчого директора громадської організації «Агентство економічного розвитку» Аверкова С.В.

В семінарі прийняли участь 14 громадських організацій м.Южноукраїнська, зокрема, міська спортивна організація «Клуб любителів бігу «Олімп», громадська організація «Рада голів ОСББ м.Южноукраїнська», громадська організація «Асоціація велосипедистів Южноукраїнська», Южноукраїнська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», громадська організація «Самопоміч» та інші, а також, представники управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради і ЗМІ. Серед присутніх була депутат Южноукраїнської міської ради Олійник Надія Вікторівна.

Під час наради громадські організації отримали відповіді на питання стосовно можливості участі у грантових конкурсах для залучення донорських ресурсів.

Також, громадською організацією «Агентство економічного розвитку» запропоновано виконавчому комітету Южноукраїнської міської ради співпрацю в рамках проектів та програм, направлених на розвиток м.Южноукраїнська, а саме:

  1. Проект «Дорожні карти реформ для громад Миколаївської області» - в рамках проекту відбиратимуться 5 міст Миколаївської області для проведення соціологічного дослідження по визначенню найбільш актуальних для міста реформ, розроблення рекомендацій у форматі «дорожньої карти реформ», а також, фінансуватиметься розробка для міста одного онлайн-сервісу для громадян.
  2. Програма Британських рад «Активні громадяни» - пропонується укладення меморандуму між Южноукраїнською міською радою та Британськими радами про співпрацю в напрямках фінансування проетів громадян, направлених на розвиток міста (співфінансування 50%/50%).
  3. Постійно діюча щорічна програма «Життя без сміття» - формування культури поводження з твердими побутовими відходами у школярів та мешканців міста.
  4. Впровадження «Револьверного фонду підтримки ОСББ» - надання фінансової допомоги на поворотній основі для розвитку ОСББ, а також, безкоштовних консультацій.

 

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, присвяченого до Дня Підприємця

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30.08.2023 у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засід...