Відбувся фестиваль польської культури

10 червня біля Храму Святого Антонія з Падви відбувся фестиваль польської культури, який проходив під патронатом генерального Консульства Республіки Польща в Одесі, релігійної громади Римсько-Католицької Парафії Святого Антонія з Падви, за підтримки управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради.

На фестивалі  були присутні почесні гості: перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галина Мустяца, генеральний  консул Республіки Польща в місті Одесі Даріуш Шевчик з дружиною, начальник управляння молоді, спорту та культури Неля Захарко, директор департаменту інфраструктури міського господарства Сергій Валюшок, представники польських товариств з міст:  Вознесенська, Кривого Озера, Херсону, Миколаєва, Нової Каховки, Одеси.

Окрасою свята стали виступи колективу з Южноукраїнська народного хору української пісні «Любисток» та хору польського товариства « Польська Нота» з міста Одеси.

Також пройшло "Національне читання", започатковане в Польщі, з метою популяризації фундаментальних творів польської літератури, промоції культури живого слова, привернення уваги на необхідність дбати про культуру мови, зміцнення відчуття спільної тотожності. У читанні твору Адама Міцкевича взяли участь почесні гості фестивалю.

Представники польського товариства « Полонія» презентували гостям свята страви польської народної кухні. Усі бажаючі мали змогу продегустувати смачні національні страви.

Продовжився захід Храмовим святом та літургією у Храмі Святого Антонія з Падви.

 

 

Читайте також

До Дня Європи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  До Дня Європи в бібліотеці для дорослих оформлена книжково – ілюстративна виставка т...