Відбувся обласний науково-практичний майстер-клас лікарів  акушерів-гінекологів, анестезіологів та середнього медперсоналу

0на базі пологового відділення КЗ «ЮМЛ» за сприяння Президії ГО «Миколаївське обласне відділення Асоціації акушерів-гінекологів», підтримки Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації відбувся обласний науково-практичний майстер-клас лікарів  акушерів-гінекологів, анестезіологів та середнього медперсоналу «Акушерські кровотечі: робота в команді».

Актуальність теми є вимогою часу. На жаль, в умовах науково-технічного прогресу жінки і сьогодні ще гинуть від ускладнень, пов’язаних із кровотечами в пологах. Свої професійні навички демонстрували лікарі і медсестри Южноукраїнської міської лікарні, Вознесенської та Арбузинської ЦРЛ.

Атмосфера доброзичливості, обмін досвідом та взаємна співпраця в умовах, наближених до реального життя, сприяли закріпленню отриманих теоретичних знань, удосконаленню здобутих практичних навичок.

Тренери Київського міського перінатального центру, голова Президії обласної Асоціації акушерів-гінекологів кмн В.В. Малюк  подякували присутніх за можливість проведення такого заходу, корисного для фахівців галузі в непростих умовах сьогодення. Адміністрація КЗ «ЮМЛ», в свою чергу, виразила свою готовність і надалі приймати поважних гостей із подібними тренінгами та майстер-класами.

 

Читайте також

Южноукраїнська міська лікарня вже утретє підтвердила свій статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» та «Клініка, дружня до молоді»

Комунальний заклад "Южноукраїнська міська лікарня"

Під час підсумкової колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, що відбулась 9 л...