AA

Відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради

30 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Пароконного В.К. У роботі взяли участь 12 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 14 осіб загального складу, начальники управлінь, служб та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 23 питання. У зв’язку з необхідністю доопрацювання одне питання було знято з порядку денного та 1 рішення щодо розміщення об’єкта зовнішньої реклами не прийнято. Всього членами виконавчого комітету було розглянуто та прийнято 21 рішення зі змінами. Основними є такі рішення: «Про затвердження актів приймання-передачі цілісного майнового комплексу державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 2 Міністерства охорони здоров’я України» в комунальну власність територіальної громади міста Южноукраїнська», «Про затвердження Порядку надання субвенції з міського бюджету державному бюджету на укріплення матеріально-технічної бази Южноукраїнського відділення поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області», «Про організацію тимчасової зайнятості учнівської молоді на період літніх канікул 2017 року», «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердження Положення про неї», «Про надання матеріальної допомоги», «Про затвердження Порядку надання платних соціальних послуг з ремонту взуття окремим категоріям населення комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська», «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів І, ІІ, ІІІ групи та учасників бойових дій побутовою технікою і оргтехнікою», «Про організацію харчування окремих категорій громадян та надання їм адресної допомоги в натуральному вигляді у 2017 році», «Про взяття на квартирний облік», «Про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради  з нагоди  Дня місцевого самоврядування».

Також, членами виконавчого комітету прийняті рішення про переведення з нежитлового фонду до житлового приміщень та рішення з питань захисту прав дітей. 

 

Читайте також