AA

Відбулося засідання планової 38 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання

31 травня 2018 року відбулося засідання 38 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Віктора Пароконного, на якій розглянуто 36 питань порядку денного.

В роботі сесії взяли участь 27 депутатів Южноукраїнської міської ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, комунальних підприємств міста, ЗМІ, голови ОСББ та  мешканці міста.

Депутати заслухали звіт начальника фінансового управління Южноукраїнської міської ради про виконання бюджету міста Южноукраїнська за  І квартал 2018 рік.

Далі депутатами міської ради  прийнято рішення про виділення коштів з Фонду міської ради на виконання депутатських повноважень для вирішення соціальних питань в місті.

Також було прийнято рішення про внесення змін  до бюджету міста Южноукраїнська на 2018 рік.

Міською радою  зареєстровано депутата Южноукраїнської міської ради сьомого скликання за виборчим списком Української партії «Єдність» Бацман Г.П.

Депутати прийняли рішення про припинення комунальної установи «Інформаційне агенство «Контакт».

Під час роботи депутатами міської ради прийняті рішення  про затвердження для  учасників та воїнів АТО  проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  у 6-му мікрорайоні міста  Южноукраїнська та з інших питань земельного врегулювання на території  міста.

Результати поіменного голосування міського голови та депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання  38 сесії від 31.05.2018.

 

Читайте також

Результати поіменного голосування депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання 42 сесії від 04.10.2018 (перше пленарне засідання)

Відділ забезпечення депутатської діяльності

  Результати поіменного голосування депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання...