AA

Відбулося засідання 34 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання

22 березня 2018 року відбулося засідання 34 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Віктора Пароконного, на якій розглянуто 64 питання порядку денного.

В роботі сесії взяли участь 24 депутатів Южноукраїнської міської ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, комунальних підприємств міста, ЗМІ, голови ОСББ та мешканці міста.

Депутати заслухали звіт начальника фінансового управління Южноукраїнської міської ради про виконання бюджету міста Южноукраїнська за 2017 рік.

Далі депутатами міської ради  прийнято рішення про виділення коштів з Фонду міської ради на виконання депутатських повноважень для вирішення соціальних питань в місті.

Також було прийнято рішення про внесення змін  до бюджету міста Южноукраїнська на 2018 рік.

Міською радою  зареєстровано депутата Южноукраїнської міської ради сьомого скликання за виборчим списком Української партії «Єдність» Севастьянову О.М.

На засіданні міської ради затверджено Правила охорони життя людей на водних об’єктах міста Южноукраїнська та Положення про рятувальний пост на міському пляжі.

Депутати прийняли рішення про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Южноукраїнська на 2018 рік.

Під час роботи депутатами міської ради прийняті рішення  про надання згоди учасникам та воїнам АТО  на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  у 6-му мікрорайоні міста  Южноукраїнська та з інших питань земельного врегулювання на території  міста.

Результати поіменного голосування міського голови та депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання  34 сесії від 22.03.2018.

Читайте також

Результати поіменного голосування депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання 42 сесії від 04.10.2018 (перше пленарне засідання)

Відділ забезпечення депутатської діяльності

  Результати поіменного голосування депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання...