Відбулося засідання 24 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання

27 квітня 2017 року відбулося засідання 24 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Віктора Пароконного, на якій розглянуто 49 питань порядку денного.

В роботі сесії взяли участь 24 депутата Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяца Г.Ф., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кольчак О.М., голови гаражних кооперативів, бійці та ветерани АТО,  мешканці міста.

Міською радою прийнято резолюцію проти підняття рівня води  в р.Південний Буг на 20,7 м.

Депутатами Южноукраїнської міської ради  прийнято рішення  про внесення змін  до бюджету міста Южноукраїнська на 2017 рік.

З Фонду  депутатів міської ради: Захарової О.В., Квасневського Є.А., Козявкіна А.П.,  Вороніної О.С., Татькова Ф.С., Узунова В.М., Зеленюка А.В., Журби С.М.,  Курдасова О.О., Мілюк В.В.,    Носана М.М., Шевчук О.Ю. виділені коштів на проведення вокального міжнародного фестивалю «Місто дитинства» у м.  Южноуукраїнську. Крім того,  з Фонду  депутата міської ради  Шевчук О.Ю. направлені кошти   на придбання жилеток та метеликів для оркестрантів  міського духового оркестру

Депутати  міської ради затвердили зміни до раніше прийнятого рішення  Южноукраїнської міської ради про встановлення місцевих  ставок на землю(земельного податку та орендної плати за землю).

На засіданні міської ради затверджено інвестиційний договір щодо реалізації  Інвестиційного проекту  по реконструкції та розбудові об’єкту «Критий ринок».

Прийняті рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд у 6-му мікрорайоні м.Южноукраїнська для учасників АТО».

Результати поіменного голосування міського голови та депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання (загальний реєстр прийнятих рішень) 24 сесії від 27.04.2017

Читайте також