Відбулося засідання 23 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання

23 березня 2017 року відбулося засідання 23 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Віктора Пароконного, на якій розглянуто 92 питання порядку денного.

В роботі сесії взяли участь 29 депутатів Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяца Г.Ф., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кольчак О.М., керуючий справами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Головченко І.В. та мешканці міста.

Міською радою заслухали звіт начальника фінансового управління Южноукраїнської міської ради про виконання бюджету міста Южноукраїнська за 2016 рік, який було представлено в формі інноваційної відео презентації.

Також, прийнято рішення  про внесення змін  до бюджету міста Южноукраїнська на 2017 рік.

Прийнято рішення про виділення коштів з Фонду депутатів міської ради: Захарової О.В., Дзюбенко Л.П., Вороніної О.С., Узунова В.М., Добровольського А.А., Фунтікової О.М., Мілюк В.В., Зеленюка А.В., Носана М.М., Курдасова О.О., Шевчук Л.М., Бабича В.В., Палія О.В., Клименка Р.І. для реабілітації хворої дитини.

Крім цього, депутати заслухали звіт голови постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, підприємництва, бюджету, фінансів і цін за 2016 рік,  затвердили Положення про департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради та Положення про департамент інфраструктури міського господарства  Южноукраїнської міської ради.

Міською радою затверджено Статут територіальної громади міста Южноукраїнська,  Регламент Южноукраїнської міської ради 7 скликання в новій редакції та список присяжних Южноукраїнського міського суду.

На засіданні міської ради затверджено Положення про здійснення інвестиційної діяльності, склад конкурсної комісії з проведення інвестиційного конкурсу, переліку об’єктів інвестування та Інвестиційний проект по реконструкції та розбудові об’єкту «Критий ринок».

Прийняті рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків та внесені зміни до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Южноукраїнська».

Результати поіменного голосування міського голови та депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання (загальний реєстр прийнятих рішень) 23 сесії від 23.03.2017

Читайте також