Відбулося урочисте відкриття експозиції «Свою Україну співучу у серці несу» до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності  України

      23 серпня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося урочисте відкриття експозиції «Свою Україну співучу у серці несу» до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності  України. 24 серпня - це  знаменна дата, яка  навіки ввійшла золотою сторінкою в історію нашої держави, започаткувала нову епоху в житті народу, законодавчо закріпила його вікові змагання за свободу та незалежність, демократичні прагнення до національного відродження, економічного зростання, культурного і духовного піднесення.

    На захід завітали члени Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил України на чолі з головою В’ячеславом Громенко, представники ЗМІ, представники громадських організацій, представники управління освіти Южноукраїнської міської ради  та всі охочі. До слова було запрошено голову Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Організації ветеранів України В’ячеслава Громенка, який привітав усіх присутніх з Днем Державного Прапора України та  Днем незалежності України. За сприянням Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Організації ветеранів України була видана книга Віри Краснухи «Нам молодость была дана однажды…».  Почесну місію презентувати книгу взяв на себе В’ячеслав Громенко. З особистим підписом Віри Краснухи книги були передані представникам управління освіти Южноукраїнської міської ради.

    Усі охочі мали змогу переглянути  експозицію історико-правових пам’яток державотворення України та ознайомитись з серією картин від Марії Ачкасовою під назвою «Ангели». Також на виставці були представлені роботи з різних видів декоративно-прикладного мистецтва.

     

     За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою:

м. Южноукраїнськ 
вул. Набережна Енергетиків, 12-а

тел. для довідок: (05136) 2-12-71

Читайте також

Шановні Читачі!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Міською бібліотекою для дорослих у другому півріччі 2017 року за рахунок коштів міського бюджету бул...

Урочисте вручення сертифікатів на отримання стипендії міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

5 грудня у залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулось урочисте вручення сертиф...

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в бібліотеці для дорослих оформлено виставку – календар

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в бібліотеці для дорослих оформлено виставку...