Відбулося урочисте відкриття експозиції «Свою Україну співучу у серці несу» до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності  України

      23 серпня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося урочисте відкриття експозиції «Свою Україну співучу у серці несу» до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності  України. 24 серпня - це  знаменна дата, яка  навіки ввійшла золотою сторінкою в історію нашої держави, започаткувала нову епоху в житті народу, законодавчо закріпила його вікові змагання за свободу та незалежність, демократичні прагнення до національного відродження, економічного зростання, культурного і духовного піднесення.

    На захід завітали члени Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил України на чолі з головою В’ячеславом Громенко, представники ЗМІ, представники громадських організацій, представники управління освіти Южноукраїнської міської ради  та всі охочі. До слова було запрошено голову Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Організації ветеранів України В’ячеслава Громенка, який привітав усіх присутніх з Днем Державного Прапора України та  Днем незалежності України. За сприянням Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Організації ветеранів України була видана книга Віри Краснухи «Нам молодость была дана однажды…».  Почесну місію презентувати книгу взяв на себе В’ячеслав Громенко. З особистим підписом Віри Краснухи книги були передані представникам управління освіти Южноукраїнської міської ради.

    Усі охочі мали змогу переглянути  експозицію історико-правових пам’яток державотворення України та ознайомитись з серією картин від Марії Ачкасовою під назвою «Ангели». Також на виставці були представлені роботи з різних видів декоративно-прикладного мистецтва.

     

     За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою:

м. Южноукраїнськ 
вул. Набережна Енергетиків, 12-а

тел. для довідок: (05136) 2-12-71

Читайте також

Відбулись урочистості та відкриття експозиції  «Ще спала затуманена земля, а небо вже здригалося у злобі…»

Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля

22 червня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулись урочистості та ві...

Відбувся майстер-клас із виготовлення маку - символу пам’яті  та перемоги «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

5 травня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбувся майстер-клас із виг...