AA

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради

3 травня 2018 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Пароконного В.К. У роботі взяли участь 10 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 14 осіб загального складу, начальник відділу правової роботи апарату Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету, представники КП ТВКГ, депутати Южноукраїнської міської ради, засоби масової інформації.

До порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради було включено 1 питання, а саме: «Про відкладення терміну вступу в дію тарифів для населення на послуги, яке надає комунальне підприємство «Теплопостачання та водоканалізаційне господарство» в місті Южноукраїнську, встановлених рішеннями виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 17.04.2018 №92 та від 17.04.2018 №93».

Заслухавши директора КП ТВКГ Потюка В.Д. та членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - рішення не ставилося на голосування. В ході обговорення було дано протокольне доручення департаменту інфраструктури міського господарства Южноукраїнської міської ради.

 

Читайте також