3, 4 грудня 2016 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися чергові ігри Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд.
Вища ліга
№
|
Команди
|
І
|
П
|
Н
|
П
|
М’ячи
|
О
|
1
|
ДПЕС Южноукраїнськ
|
5
|
4
|
1
|
0
|
25-8
|
13
|
2
|
Автолокомотив Южноукраїнськ
|
5
|
4
|
1
|
0
|
20-7
|
13
|
3
|
ГрОМ Веселиново
|
4
|
3
|
0
|
1
|
21-10
|
9
|
4
|
Ятрань - 80 Умань
|
6
|
3
|
0
|
3
|
40-35
|
9
|
5
|
Олександрівка Олександрівка
|
5
|
3
|
0
|
2
|
16-26
|
9
|
6
|
Тепловик Южноукраїнськ
|
3
|
3
|
0
|
0
|
8-4
|
9
|
7
|
Ю - 40 Южноукраїнськ
|
5
|
2
|
0
|
3
|
16-19
|
6
|
8
|
Все для даху Первомайськ
|
2
|
1
|
0
|
1
|
9-6
|
3
|
9
|
Меліоратор Доманівка
|
2
|
0
|
1
|
1
|
10-11
|
1
|
10
|
Вікторія Еланець
|
4
|
0
|
1
|
3
|
14-21
|
1
|
11
|
Бірзула Одеська обл.
|
2
|
0
|
1
|
1
|
3-6
|
1
|
12
|
Рятівник Южноукраїнськ
|
5
|
0
|
1
|
4
|
10-19
|
1
|
13
|
Куйбишево Н. Марьївка
|
4
|
0
|
0
|
4
|
12-32
|
0
|
«Ю - 40» - «Автолокомотив» - 0:3 (Марченко, Удова-2); «Ю - 40» - «Ятрань-80» - 7:6 ( Міронов, Патраман-2, Нікітін-3, Спотар І.; Казанюк О.-2, Казанюк Д.-2, Злобін-2); «Ятрань-80» - «Вікторія» - 8:6 (Однороженко, Казанюк О.-2, Чорнодід, Репін, Моспан-2, Злобін; Кухаренко, Воєнний-3, Скумін-2); «Вікторія» - «Олександрівка» - 4:7 (Кухаренко, Воєнний-3; Солоненко, Рябченко, Запорожець-3, Приходай-2); «Олександрівка» - «Рятівник» - 6:4 (Рябченко, Солоненко, Запорожець-4; Шаповалов, Ляшок, Долинський, Гончаренко О.); «Автолокомотив» - ДПЕС - 3:3 (Бельдиян, Шиманець, Удова; Кібіш, Овчар, Єременко); «Автолокомотив» - «Всек для даху» - 4:0 (Бельдиян, Шиманець, Удова, Кузьо); ДПЕС - «Рятівник» - 2:1 (Алексєєнко, Єременко; Долинський); «Всек для даху» - «Куйбишево» - 9:2 (Багнюк-2, доценко-2, Зайко-2, Флакей, Захарченко; Чеканов, Андрєєв); «Куйбишево» - ДПЕС - 3:6 (Чеканов, Агарков; Лісовський, Овчар-2, Сімчук, Єременко, Котленко, авт. Котленко); «Тепловик» - «Ю - 40» - 2:1 (Сапай-2; Міронов О.)
Бомбардири: Казанюк О. ("Ятрань-80") - 14, Цурка ("ГрОМ") - 9, Моспан ("Ятрань-80") - 7
Перша ліга
№
|
Команди
|
І
|
П
|
Н
|
П
|
М’ячи
|
О
|
1
|
Арбузинка Арбузинка
|
5
|
4
|
0
|
1
|
20-11
|
12
|
2
|
Тинь Южноукраїнськ
|
3
|
3
|
0
|
0
|
18-3
|
9
|
3
|
Олімп Южноукраїнськ
|
5
|
3
|
0
|
2
|
18-11
|
9
|
4
|
Трикрати Вознесенський р-н
|
2
|
2
|
0
|
0
|
15-4
|
6
|
5
|
ЕРП- ветеран Южноукраїнськ
|
2
|
2
|
0
|
0
|
7-5
|
6
|
6
|
Іванівка Доманівський р-н
|
4
|
2
|
0
|
2
|
18-17
|
6
|
7
|
Прибужжя Прибужжя
|
4
|
2
|
0
|
2
|
12-15
|
6
|
8
|
Оболонь Подільський р-н
|
2
|
1
|
0
|
1
|
6-4
|
3
|
9
|
ДЮСШ Доманівка
|
2
|
1
|
0
|
1
|
6-8
|
3
|
10
|
ЦТАВ Южноукраїнськ
|
4
|
1
|
0
|
3
|
5-12
|
3
|
11
|
ТВТ Южноукраїнськ
|
3
|
0
|
0
|
3
|
6-19
|
0
|
12
|
Садове Арбузинський р-н
|
2
|
0
|
0
|
2
|
5-12
|
0
|
13
|
Воєводське Воєводське
|
4
|
0
|
0
|
4
|
6-21
|
0
|
14
|
Мікс Вознесенськ
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0-0
|
0
|
ЦТАВ - «Прибужжя» - 2:1 (Сергієнко А., Шворобей; Осичанський); «Тинь» - ТВТ - 6:1 (Нікітін, Тодосенко-2, Грушанський, патраман, Міронов; Шевченко); «Прибужжя» - «Садове» - 6:4 (Осичанський-2, Крастков-4; Миндру-3, Сидорчук); «Садове» - «Іванівка» - 1:6 (Ярмак; Дєєв, Чумаченко-3, Антонюк, Дорош); «Іванівка» - «Арбузинка» - 3:7 (Дєєв, Дорош-2; Згерський, Дехтяр, Лупан, Курбатов Є.-4); «Арбузинка» - ЕРП –ветеран - 3:4 (Лупан, Курбатов Є.-2; Фалей, Капінус, Ружницький, Кірільчук); «Воєводське» - «Олімп» - 1:3 (Даровський; Костюк, Міронов М., Ярошенко); «Олімп» - ТВТ - 9:2 (Курбатов К., Цисарук, Міронов М., Костюк-2, Онуфрієнко, Лавренчук, Ярошенко-2; Шишканов, Шевченко); «Трикрати» - «Воєводське» - 9:3 (Шевченко-2. Мунтян, Прокопенко-2, Тарасенко-2, Лаврух, Поживілко; Даревський, Любченко-2); ЦТАВ - «Трикрати» - 1:6 (Заворотний; Лаврух-2, Тарасенко-2, Шевченко, Мунтян)
Бомбардири: Курбатов Є. ("Арбузинка") - 9, Дорош ("Іванівка") - 7, Костишин ("Оболонь") - 4
Наступний тур 10, 11 грудня
Дискваліфіковані футболісти в змаганнях з футзалу
Фамілія,Ім'я
|
Команда
|
Дата винесення
|
Кількість ігор
|
Залишилось
пропустити
|
Виборний Віталій
|
ГрОМ
|
19.11 – Чер.К, непристойна поведінка, нецинзурні висловлювання в адресу арбітра
|
3 матчі
|
1 матч
|
Кісільов Вадим
|
Арбузинка
|
03.13 – 2ЖК
|
1 матч
|
1 матч
|
Смоляр Олександр
|
ЕРП-ветеран
|
03.12 – Чер.К, непристойна поведінка, нецинзурні
висловлювання в адресу арбітра
|
3 матчі
|
3 матчі
|
Овчар Артем
|
ДПЕС
|
04.12 – Чер.К, непристойна поведінка, нецинзурні
висловлювання в адресу арбітра
|
3 матчі
|
3 матчі
|
Беспятний Олександр
|
Куйбишево
|
04.13 – 2ЖК
|
1 матч
|
1 матч
|