Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд
AA

Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

Федерація футболу міста Южноукраїнська

         

 

  6, 8 січня 2018 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Все для даху  Первомайськ

12

9

1

2

66-41

28

2

Автолокомотив  Южноукраїнськ

9

8

0

1

38-16

24

3

ГрОМ  Веселиново *

10

5

0

5

35-38

15

4

Олександрівка  Олександрівка

8

4

1

3

32-26

13

5

Доманівка  Доманівка

8

3

1

4

35-32

10

6

Ю - 35  Южноукраїнськ

9

3

1

5

28-36

10

7

ДПЕС  Южноукраїнськ*

10

3

0

7

30-36

9

8

ПАТ Миколаївгаз Вознесенськ

8

3

0

5

29-46

9

9

Рятівник  Южноукраїнськ

8

1

0

7

23-45

3

 

«Все для даху» - «Автолокомотив» - 1:3 (Федорченко – Сапай, Кокол, Недяк); «Доманівка» - «Все для даху» - 5:5 (Панчук-2, Латій Є., Латій Д.-2 – Щербина, Сєводняєв-3, П’ятов); «Автолокомотив» -«Доманівка» - 5:2 (Недяк, Балашов, Кузьо, Андрєєв, Гречаний – Підойма, Панчук); «Олександрівка» - ДПЕС - 7:1 (Солоненко, Запорожан, Сімчук, Ізаш-2 – Лісовський, в/в Алексеєнко); «Олександрівка» - «Ю-35» - 1:1 (Запорожан – Ігнатьєв); «Рятівник» - ДПЕС - 3:2 (Долінський, Барановський, Ляшок – Алексєєнко, Овчар); «Автолокомотив» - «ГрОМ» - 3:1 (Недяк, Андрєєв А., Синкевич – Баєв); «ГрОМ» - «Ю-35» - 4:1 (Лобанов, Білас, Бардадим Д., Баєв – Повознюк);

*Примітка: за участь дискваліфікованого гравця у матчі «ГрОМ» - ДПЕС команді ДПЕС зарахована поразка (0:3), а команді «ГрОМ» зарахована перемога (3:0).

Бомбардири: Панчук ("Доманівка") - 16, Зайко ("Все для даху") - 14, Клімко ("Все для даху") - 14, Щербина ("Все для даху") - 13                                                      

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

ТВТ Южноукраїнськ

9

7

1

1

39-17

22

2

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

12

7

1

4

49-34

22

3

Таборівка Вознесенський р-н

8

7

0

1

38-25

21

4

Олімп  Южноукраїнськ

10

6

0

4

39-33

18

5

Арсенал Вознесенськ

8

5

0

3

41-35

15

6

ДЮСШ Доманівка

10

4

1

5

36-35

13

7

Трикрати Вознесенський р-н

10

3

2

5

40-40

11

8

КБК-1 Прибужжя

8

3

1

4

23-38

10

9

Куйбишево  Н. Мар'ївка

10

2

0

8

31-44

6

10

СПрАТ- Україна  Доманівській р-н

8

0

0

8

17-51

0

 

«Олімп» - ТВТ - 2:1 (Лапин, Абрамович – Доценко); «ДЮСШ Доманівка» - «Трикрати» - 2:4 (Гук С., Стефанко – Народовий Вол., Тарасенко-2, Волкович); «Трикрати» - «ДЮСШ Доманівка» - 4:5 (Народовий Вол., Тарасенко, Вовк – Чумаченко-2, Шестов, Стефанко);

«ДЮСШ Аграрник» - «Куйбишево» - 6:2 (Ємельянов, Ткаченко-3, Волощук, Безуханич О. – Чеканов, Сінкевич В,); «Куйбишево» - «ДЮСШ Аграрник» - 4:5 (Андрєєв І., Сінкевич В., Ніколаенко – Лобанов, Ковтун, Ткаченко-3)

Бомбардири:  Шевченко В. (ТВТ) - 17, Сандул ("Таборівка") - 14,

                              Ткаченко ("ДЮСШ-Аграрник") - 12,

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Тинь  Южноукраїнськ

10

10

0

0

83-20

30

2

Легіон Южноукраїнськ

10

7

2

1

49-18

23

3

Арбузинка Арбузинка

10

7

0

3

41-25

21

4

ЕРП Южноукраїнськ

9

7

0

2

41-21

21

5

Мікс  Вознесенськ

8

4

1

3

39-30

13

6

Рятівник-2 Братське

10

4

1

5

32-40

13

7

Воєводське  Воєводське

6

4

0

2

27-21

12

8

КБК-2 Прибужжя

10

4

0

6

33-44

12

9

Семенівка Арбузинський р-н

8

3

0

5

30-25

9

10

Богданівка Богданівка

11

3

0

8

26-70

9

11

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

8

0

0

8

20-59

0

12

Садове Арбузинський р-н

10

0

0

10

13-61

0

 

«Тинь» - «Рятівник-2» - 7:3 (Міронов О.-2, Літвінов-2, Грушанський, Нікітін, Кривицький    Васьковський, Шарата С., Шарата В.); «Рятівник-2» - «Легіон» - 2:2 (Васьковський, Гобідзашвилі –Мацкуляк-2); «Зірка» - «Арбузинка» - 1:6 (Юрченко – Волошин-2, Мицик, Шарата Т.-3, Слівінський); ЕРП - «Зірка» - 9:3 (Чита, Юнг, Шаповал, Віжанов-4, Шпаков-2 – Мар'янов, Юрченко, Красніков); «Семенівка» - ЕРП - 1:2 (Коцюр – Гревцов, Борчук); «Тинь» - «Садове» - 9:1 (Міронов О., Нікітін, Ярохович, Богатирьов-2, Денисенко-2, Кривицький-2 – Сидорчук); «Легіон» - «Семенівка» - 5:2 (Мацкуляк-4, Гук В. – Коцюр-2); «Садове» - ЕРП - 1:13 (Єрмак – Чита-2, Борчук, Гревцов-2, Віжанов, Шаповал-2, Макєєв, Юнг-2, Капинус-2);

Бомбардири:  Нікітін ("Тинь") - 17, Джоев ("Мікс") - 12, Чередниченко ("Мікс") - 10, Міронов О.

                         ("Тинь") - 10, Васильєв ("Арбузинка") - 9, Грушанський ("Тинь") - 9

 

Наступні ігри 13, 14 січня  з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Читайте також

Дозвілля дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Сьогодні, з метою організації змістовного та активного дозвілля дітей-переселенців та юних мешканців...

Спортивні заходи для дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

15 липня в міському парку, поблизу укриття, відбувся спортивно-розважальний захід. Цього разу акт...

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...