Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд
AA

Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

Федерація  футболу міста Южноукраїнська                

 

 13, 14 січня 2018 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Все для даху  Первомайськ

12

9

1

2

66-41

28

2

Автолокомотив  Южноукраїнськ

10

9

0

1

40-17

27

3

Олександрівка  Олександрівка

10

5

2

3

44-34

17

4

Доманівка  Доманівка

10

5

1

4

51-37

16

5

ГрОМ  Веселиново

10

5

0

5

35-38

15

6

Ю - 35  Южноукраїнськ

10

3

1

6

29-38

10

7

ДПЕС  Южноукраїнськ

11

3

0

8

32-47

9

8

ПАТ Миколаївгаз Вознесенськ

10

3

0

7

35-58

9

9

Рятівник  Южноукраїнськ

9

1

1

7

28-50

4

 

«Доманівка» - ДПЕС - 11:2 (Панчук-2, Латій Є., Латій Д.-2, Кожевніков-2, Дорош, Славинський-3 – Лупан, Єременко); «Автолокомотив» - «Ю-35» - 2:1 (Кузьо, Кокол – Спотра І); «Миколаївгаз» - «Доманівка» - 3:5 (Шевченко Д., Карпов Влад – Панчул-3, Латій Є, в/в Латій Д., Славинський); «Миколаївгаз» - «Олександрівка» - 3:7 (Вавгін Є., Карпов В., Шевченко Д. – Запорожан-2, Петрусенко, Соломонов, Скляр-2, Симчук); «Олександрівка» - «Рятівник» - 5:5 (Запорожан-2, Петрусенко, Соломонов, Скляр – Гончаренко О., Бобок, Барановський, Слободян-2);

Бомбардири: Панчук ("Доманівка") - 21, Зайко ("Все для даху") - 14, Клімко ("Все для даху") - 14, Щербина ("Все для даху") - 13                                                      

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

10

9

0

1

53-30

27

2

Олімп  Южноукраїнськ

12

8

0

4

48-36

24

3

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

12

7

1

4

49-34

22

4

ТВТ Южноукраїнськ

12

7

1

4

42-27

22

5

Арсенал Вознесенськ

10

6

1

3

46-37

19

6

ДЮСШ Доманівка

12

4

2

6

40-40

14

7

Куйбишево  Н. Мар'ївка

12

4

0

8

45-50

12

8

Трикрати Вознесенський р-н

10

3

2

5

40-40

11

9

КБК-1 Прибужжя

10

3

1

6

29-52

10

10

СПрАТ- Україна  Доманівській р-н

10

0

0

10

21-67

0

 

«Куйбишево» - КБК - 8:3 (Овчаренко, Антоненко, Сінкевич В., Авдєєв, Хомченко-2, Ніколаєнко-2 – Гунівенко, Канцур, Шляхов); КБК - «Куйбишево» - 3:6 (Івашко-2, Шляхов – Овчаренко, Агарков, Сінкевич В., Хомченко, Плотніков) ; «Олімп» - «ДЮСШ Доманівка» - 3:2 (Балакай-2, Абрамович – Чумаченко, Дорош); «ДЮСШ Доманівка» - «Арсенал» - 2:2 (Чумаченко, Дорош – Штибель-2); «Арсенал» - ТВТ - 3:0 (Штибель, Тихонов, Дроздов Б.); «Олімп» - «СпРАТ-Україна» - 6:1 (Курбатов К., Лапін, Стасюк, Абрамович, Лавренчук, Ярошенко – Фаюк); «СпРАТ-Україна» - «Таборівка» -3:10 (Кушнір Т., Кушнір А.-2, в/в Лавриненко – Народовий Віт., Сандул-5, Бензар С., Народовий О.-2); «Таборівка» - ТВТ - 5:2 (Народовий Віт., Сандул-2, Ковальський-2, в/в Бензар С. – Павлов) ;

Бомбардири: Сандул ("Таборівка") - 21, Шевченко В. (ТВТ) - 17

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Тинь  Южноукраїнськ

10

10

0

0

83-20

30

2

Арбузинка Арбузинка

12

9

0

3

56-27

27

3

Легіон Южноукраїнськ

11

8

2

1

53-18

26

4

ЕРП Южноукраїнськ

10

8

0

2

54-23

24

5

Воєводське  Воєводське

8

6

0

2

32-23

18

6

Рятівник-2 Братське

12

5

1

6

46-48

16

7

Мікс  Вознесенськ

10

4

1

5

46-55

13

8

КБК-2 Прибужжя

12

4

0

8

38-65

12

9

Семенівка Арбузинський р-н

10

3

0

7

32-40

9

10

Богданівка Богданівка

11

3

0

8

26-70

9

11

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

10

2

0

8

41-64

6

12

Садове Арбузинський р-н

12

0

0

12

13-67

0

КБК-2 - «Зірка» - 3:11 (Шляхов, Бесараб-2 – Мар'янов-2, Якіменко, Марушевський, Юрченко-2, Красніков-4, Вальорний) ; «Зірка» - КБК-2 - 10:2 (Мар'янов-2, Якіменко, Марушевський, Юрченко-2, Красніков-2, Вальорний – Гунівенко-2); «Семенівка» - «Арбузинка» - 0:4 (Тумачевський, Мицик-2, Поплавський); «Садове» - «Легіон» - 0:4 (Духанин, Протасов, Манцуляк-2); «Арбузинка»  - «Семенівка» - 11:2 (Васильєв А.-3, Волошин С.-2, Поплавський-4, Пигида – Алексейчук, Носко, в/в Носко) ; «Воєводське» - «Садове» - 2:0 (Даревський, Малаш); «Рятівник-2» - «Воєводське» - 2:3 (Слободян-2 – Даревский, Заяц, Малаш); «Мікс» - «Рятівник-2» - 5:12 (Мазур-2, Коваленко, Чередниченко, Кирилов – Буберенко-3, Димич-2, Ткалич, Ляшок-2, Слободян-4) ; ЕРП - «Мікс» 13:2 (Чита-4, приходай-5, Шпаков, Колос, Богданов – Мазур, Кирилов)

Бомбардири:  Нікітін ("Тинь") - 17, Манцуляк ("Легіон") - 14, Міронов О. ("Тинь") - 13

Наступні ігри 20, 21 січня  з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Читайте також

Дозвілля дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Сьогодні, з метою організації змістовного та активного дозвілля дітей-переселенців та юних мешканців...

Спортивні заходи для дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

15 липня в міському парку, поблизу укриття, відбувся спортивно-розважальний захід. Цього разу акт...

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...