Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд
AA

Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

Федерація футболу 

міста Южноукраїнська

          

18, 19 листопада 2017 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

ДПЕС  Южноукраїнськ

2

2

0

0

11-5

6

2

ПАТ Миколаївгаз Вознесенськ

4

2

0

2

14-15

6

3

Доманівка  Доманівка

2

1

0

1

12-7

3

4

Автолокомотив  Южноукраїнськ

1

1

0

0

5-1

3

5

Олександрівка  Олександрівка

2

1

0

1

11-12

3

6

ГрОМ  Веселиново

4

1

0

3

11-22

3

7

Рятівник  Южноукраїнськ

1

0

0

1

2-4

0

8

Все для даху Первомайськ

0

0

0

0

0-0

0

9

Ю - 35  Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

 

«Автолокомотив» - «Миколаївгаз» - 5:1 (Бельдиян -2, Недяк,  Кузьо – Кібиш); «Миколаївгаз» - «Олександрівка» - 5:6 (Вагин В. - 2, Шевченко Д., Лаврух, Солоненко в/в – Солоненко. - 2, Запорожан, Петрусенко, Якушевич - 2); «Олександрівка» - ДПЕС - 5:7 (Запорожан - 3, Олянишие - 2 – Лісовський, Овчар, Червоний - 2, Лупан, Тамразян, Кісільов Вад.); «Доманівка» -«ГрОМ» - 3:5 (Панчук, Латій Є., Дорош – Безуханич О. - 2, Виборний, Цурка - 2); «ГрОМ» -«Доманівка» - 2:9 (Безуханич О. – Панчук - 3, Латій Є., Підойма - 3, Кісільов Вол.

Бомбардири:  Шевченко Д. (ПАТ "Миколаївгаз") - 5, Вагин (ПАТ "Миколаївгаз") - 5, Панчук  ("Доманівка") - 4, Запорожан ("Олександрівка") - 4, Безуханич О. ("ГрОМ") - 4,                      

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

4

3

0

1

15-13

9

2

ТВТ Южноукраїнськ

3

2

1

0

13-8

7

3

Арсенал Вознесенськ

2

2

0

0

12-9

6

4

ДЮСШ Доманівка

2

1

1

0

5-2

4

5

Олімп  Южноукраїнськ

3

1

0

2

9-10

3

6

Трикрати Вознесенський р-н

2

0

1

1

5-7

1

7

ДЮСШ Веселиново

2

0

1

1

2-5

1

8

Куйбишево  Н. Мар'ївка

4

0

0

4

13-20

0

9

СПрАТ- Україна  Доманівській р-н

0

0

0

0

0-0

0

10

КБК-1 Прибужжя

0

0

0

0

0-0

0

 

«Олімп» - «Таборівка» - 3:4 (Лавринчук, Ярошенко, Цисарук – Жерченко - 2, Сандул - 2); «Таборівка» - ТВТ  - 3:6 (Ковальський, Сандул -2 – Карой в/в, Шевченко В. - 3, Байталенко - 2); «Куйбишево» - «Арсенал» - 6:7 (Чеканов, Сінкевич В. - 4, Калініченко – Штибель - 2, Панчул - 2, Дроздов - 2, Руруца); «Арсенал» - «Куйбишево» - 5:3 (Панчул - 2, Чернега - 3 – Агарков, Чеканов - 2); ДЮСШ Доманівка - ДЮСШ Веселиново - 2:2 (Шестов - 2 – Пантинев, Петрів О.); ДЮСШ Веселиново - ДЮСШ Доманівка - 0:3 (тех., за команду ВДЮСШ грав вилучений гравець та три гравця з вищої ліги)

Бомбардири:  Шевченко В. (ТВТ) - 7, Жерченко ("Таборівка") - 6, Сандул ("Таборівка") - 5,

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Тинь  Южноукраїнськ

2

2

0

0

19-7

6

2

Арбузинка Арбузинка

2

2

0

0

9-5

6

3

Воєводське  Воєводське

2

2

0

0

9-6

6

4

Легіон Южноукраїнськ

3

1

1

1

14-8

4

5

Мікс  Вознесенськ

2

1

1

0

8-6

4

6

Садове Арбузинський р-н

2

0

0

2

5-9

0

7

Семенівка Арбузинський р-н

2

0

0

2

6-9

0

8

Богданівка Богданівка

1

0

0

1

0-8

0

9

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

2

0

0

2

7-19

0

10

КБК-2 Прибужжя

0

0

0

0

0-0

0

11

Рятівник-2 Братське

0

0

0

0

0-0

0

 

«Зірка» - «Тинь» - 4:6 (Красніков, Юрченко С. -2, Вальорний – Нікітін - 3, Міронов О. - 2, Ярохович);  «Тинь» - «Зірка» - 13:3 (Нікітін - 6, Грушаннський - 3, Коріков, Бойко Ю., Міронов О., Ярохович); «Семенівка» - «Воєводське» - 3:5 (Казімір -2, Коцюр – Шерстюк, Подгорний - 2, Даревський К., Фокин); «Арбузинка» - «Садове» - 4:3 (Васильєв, Волошин, Тумачевський, Висоцький – Сидорчук, Дяченко Є.); «Воєводське» - «Семенівка» - 4:3 (Сінявський Ю, Шерстюк, Даревський, Фокин – Бойко О., Євдокимов, Коцюр); «Садове» - «Арбузинка» - 2:5 (Дяченко Є., Єрмак – Васильєв, Іонов, Шарата Т., Тумачевський, Пигида)

Бомбардири:  Нікітін ("Тинь") - 9, Джоєв ("Мікс") - 4, Духанин ("Легіон") - 4 

 

Наступні ігри 26 листопада з 14.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп»!

 

Читайте також

Дозвілля дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Сьогодні, з метою організації змістовного та активного дозвілля дітей-переселенців та юних мешканців...

Спортивні заходи для дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

15 липня в міському парку, поблизу укриття, відбувся спортивно-розважальний захід. Цього разу акт...

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...