Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

Федерація  футболу міста Южноукраїнська

 

11 листопада 2017 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

ПАТ Горгаз Вознесенськ

2

2

0

0

8-4

6

2

ДПЕС  Южноукраїнськ

1

1

0

0

4-2

3

3

Рятівник  Южноукраїнськ

1

0

0

1

2-4

0

4

ГрОМ  Веселиново

2

0

0

2

4-8

0

5

Олександрівка  Олександрівка

0

0

0

0

0-0

0

6

Автолокомотив  Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

7

КБК-1 Прибужжя

0

0

0

0

0-0

0

8

Все для даху  Первомайськ

0

0

0

0

0-0

0

9

Доманівка  Доманівка

0

0

0

0

0-0

0

10

Ю - 35  Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

 

ДПЄС- «ГрОМ» - 4:2 (Овчар -2, Червоний,  Рябченко – Чаленко - 2); «ГрОМ» - ПАТ «Горгаз» - 2:4 (Цурка, Чаленко – Шевченко Д. - 3, Вагин В.); ПАТ «Горгаз» - «Рятівник» - 4:2 (Шевченко Д.,\Вагин В. -2, Агафонов – Гончаренко О., Бобок)

Бомбардири:  Шевченко Д. (ПАТ "Горгаз") - 4, Чаленко ("ГрОМ") - 3, Вагин (ПАТ "Горгаз") - 3      

 

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

2

2

0

0

8-4

6

2

ТВТ Южноукраїнськ

2

1

1

0

7-5

4

3

Олімп  Южноукраїнськ

2

1

0

1

6-6

3

4

Трикрати Вознесенський р-н

2

0

1

1

5-7

1

5

Куйбишево Н.Мар'ївка

2

0

0

2

4-8

0

6

ДЮСШ Веселиново

0

0

0

0

0-0

0

7

ДЮСШ Доманівка

0

0

0

0

0-0

0

8

АртСклад Вознесенськ

0

0

0

0

0-0

0

9

СПрАТ- Україна  Доманівській р-н

           

10

Кривоозерська Криве Озеро

0

0

0

0

0-0

0

 

«Куйбишево»  - «Таборівка» - 2:5 (Овчаренко, Фесюк – Жерченко - 3, Ковальський - 2, Сандул); «Таборівка» - «Куйбишево»  - 3:2 (Пономаренко, Жерченко -2 – Беспятий - 2); «Олімп»  «Трикрати» - 4:2 (Курбатов К.- 2, Міронов М., Балакай – Волкович, Осадчій); «Трикрати» - ТВТ – 3:3 ( Народовий В., Прокопович, Кривонос – Байталенко,  Шевченко -2)

Бомбардири:  Шевченко В. (ТВТ) - 4, Жерченко ("Таборівка") - 4, Курбатов К. ("Олімп") - 2,  Міронов ("Олімп") - 2, Ковальський ("Таборівка") - 2, Байталенко (ТВТ) - 2

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Легіон Южноукраїнськ

3

1

1

1

14-8

4

2

Мікс  Вознесенськ

2

1

1

0

8-6

4

3

Богданівка Богданівка

1

0

0

1

0-8

0

4

Тинь  Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

5

КБК-2 Прибужжя

0

0

0

0

0-0

0

6

Садове Арбузинський р-н

0

0

0

0

0-0

0

7

Воєводське  Воєводське

0

0

0

0

0-0

0

8

Братське Братське

0

0

0

0

0-0

0

9

Семенівка Арбузинський р-н

0

0

0

0

0-0

0

10

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

0

0

0

0

0-0

0

11

Іванівка Арбузинський р-н

0

0

0

0

0-0

0

 

«Богданівка» - «Легіон» - 0:8 (Турбин, Духанін - 2, Турумуру, Протасов, Кузнецов, Д'яченко)

Бомбардири:  Джоєв ("Мікс") - 4, Духанин ("Легіон") - 4,  - Заволока - ("Мікс") - 2, Чередниченко

                         ("Мікс") - 2, Заворотній ("Легіон") - 2, Протасов ("Легіон") - 2, 

 

Примітка: команда «СПрАТ- Україна»  Доманівського р-ну переведена з вищої ліги в першу згідно клопотання представника команди. Результати ігор з участю команди анульовані.

 

Наступні ігри 18, 19 листопада з 13.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Читайте також

Відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віктора Капацини

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

21 жовтня відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті воїна-і...

Калейдоскоп спортивних новин

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА 14 жовтня в м. Вознесенську проходив відкритий обласний турнір по греко-ри...