Відбулася урочиста зустріч з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

8 вересня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулася урочиста зустріч з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, на якій вітали кращих тренерів - викладачів, спортсменів, учителів фізичної культури за підсумками 2016 – 2017 року.    

Вітання прозвучали від секретаря Южноукраїнської міської ради Дзюбенко Людмили Петрівни, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяци Галини Федорівни, начальника управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради Захарко Нелі Георгіївни, та директора комунальної установи «консалтингово-методичний освітній центр» Южноукраїнської міської ради Маленької Любов Михайлівни.

За вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту  в Миколаївської області, виховання  підростаючого покоління, високу професійну майстерність значні досягнення у вітчизняному спорті, активну громадську позицію та з нагоди свята Дня фізичної культури і спорту відзначили Почесною грамотою Миколаївської обласної ради нагороджено:

  • Самчинську Людмилу Юріївну – голову громадської організації «Южноукраїнська міська молодіжна громадська організація «Клуб спортивного танцю Натхнення»;

З нагоди свята відзначили Подяками Южноукраїнського міського голови, кращих працівників галузі фізичної культури та спорту, вихованців спортивних секцій, громадських організацій :

  • Бесараб Наталю Леонідівну – учителя фізичної культури Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;
  • Вітковського Олега Валерійовича – тренера-викладача секції карате комбінату культурно-спортивних споруд «Олімп» ВП ЮУ АЕС;
  • Зруйнованого Дмитра – спортсмена громадської організації «Клуб спортивного танцю «Натхнення» ;
  • Котик Оксану Віталіївну - учителя фізичної культури Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;
  • Новицького В'ячеслава - спортсмена Южноукраїнської міської федерації шахів;
  • Повлову Поліну – спортсменку Южноукраїнської міської федерації шахів;
  • Свідніцьку Лесю Григорівну – тренера-викладача секції спортивного орієнтування комбінату культурно-спортивних споруд «Олімп» ВП ЮУ АЕС;
  • Тімашкова Юрія Миколайовича  тренера-викладача відділення дзюдо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа»;
  • Хлюстіна Анатолія Руслановича – тренера-викладача відділення сумо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа»;
  • Юрковську Вероніку - спортсменку громадської організації «Клуб спортивного танцю «Натхнення».

Також під час привітання нагороджено грамотами управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, кращих працівників галузі фізичної культури та спорту, вихованців спортивних секцій та громадських організацій :

  • Бесараб Віталія – спортсмена громадської організації «Клуб спортивного танцю «Натхнення»;
  • Гіглавого Євгена – вихованця відділення дзюдо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо – юнацька спортивна школа»;
  • Гуценко Єлизавету Олегівну – спортсменку секції спортивного орієнтування комбінату культурно-спортивних споруд «Олімп» ВП ЮУ АЕС;
  • Дібрівну Валерію – спортсменку громадської організації «Клуб спортивного танцю «Натхнення»;
  • Дозорцеву Олександру В`ячеславівну – спортсменку збірної команди ВП ЮУАЕС з плавання;
  • Завертайло Ольгу Леонідівну - учителя фізичної культури Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;
  • Квасневського Данила – вихованця відділення дзюдо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо – юнацька спортивна школа»;
  • Мітченко Генадія Федоровича – голову міської федерації шахів, тренера-викладача секції шашок та шахів комбінату культурно-спортивних споруд  «Олімп» ВП ЮУ АЕС;
  • Морозова Миколу Миколайовича – спортсмена збірної команди ВП ЮУАЕС з гирьового спорту;
  • Ніконову Ганну Василівну – інструктора з фізичної культури комунального закладу Центр розвитку дитини «Гармонія»;
  • Піньога Олега Васильовича – члена громадської організації Клуб любителів бігу «Олімп»;
  • Рожок Віталія Івановича – спортсмена громадської організації Клуб любителів бігу «Олімп»;
  • Росола Олександра Миколайовича – спортсмена Южноукраїнської міської федерації шахів;
  • Сімонову Анастасію – спортсменку Миколаївської обласної федерації «Сіммей-до» карате;
  • Сухініну Лідію Андріївну – спортсменку Южноукраїнської міської федерації шахів;
  • Строітєлєву Марію – ученицю 3-А класу Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;
  • Шкепаста Марка – вихованця відділення дзюдо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо – юнацька спортивна школа»;
  • Фурсу Анастасію Русланівну – тренера-викладача Миколаївської обласної федерації «Сіммей-до» карате.

За рахунок міської комплексної програми розвитку культури, спорту та туризму в м. Южноукраїнську на 2014 – 2018 роки усі нагороджені отримали цінні подарунки та квіти.

 

 

Читайте також

Відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віктора Капацини

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

21 жовтня відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті воїна-і...