Відбулась публічна процедура жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед учасників АТО

28.09.2016 в приміщенні сесійної зали міської ради в присутності депутатів Южноукраїнської міської ради, представників засобів масової інформації відбулась публічна процедура жеребкування з визначення номерів серед учасників антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території міста Южноукраїнська відповідно до Порядку затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 31.05.2016 №208.

На жеребкування було запрошено 41 учасник АТО в порядку черговості, відповідно до реєстру сформованого за датою подачі заяв. Присутніми особисто на процедурі жеребкування були 31 учасник АТО, уповноважений представник учасника АТО - 1 особа та не з’явились на жеребкування 9 учасників АТО.

Учасники жеребкування та належним чином уповноважені представники учасників жеребкування, які пройшли процедуру реєстрації, послідовно відповідно до списку учасників викликались головою комісії до прозорої скриньки, з якої самостійно діставали по одній картці кожний. Учасники жеребкування в присутності  членів комісії самостійно відкривали картки і оголошували дані, зазначені в них.

Щодо учасників АТО, які не з’явились на жеребкування, відбувалась наступна процедура. Уповноважений член комісії послідовно діставав по одній картці за кожного учасника, який не з’явився, відкривав картку і оголошував зазначені дані. Відповідні дані перевірялись комісією і вносились до протоколу.

В процесі жеребкування між учасниками АТО було розділено 40 земельних ділянок. 39 земельних ділянок знаходяться в 6 мікрорайоні міста, 1 земельна ділянка - на вулиці Гардовій в кварталі №7 малоповерхової забудови міста Южноукраїнська. Розміри земельних ділянок становили від 0,0630 га до 0,10 га.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Оголошення

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На виконання постанови Южноукраїнського міського суду Миколаївської області від 31 березня 2017 року...

Вішинг – дзвінки клієнтам банків з метою виманювання реквізитів платіжних карт, необхідних для проведення операцій без використання картки

Відділ правової роботи Южноукраїнської міської ради

Шахраї можуть представлятися співробітниками банку, розповідати історії про «проблеми в систем...

Оголошення

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Відповідно до розпорядження Южноукраїнського міського голови від 17.01.2018 №06-р «П...

Перелік кримінальних проваджень, щодо фактів заподіяння шкоди міському бюджету та майну

Відділ правової роботи апарату Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету

  Перелік кримінальних проваджень, щодо фактів заподіяння шкоди міському бюджету та майну, а...