AA

«Веселкові барви» для відвідувачів літнього прогулянкового майданчика

Фахівці Южноукраїнської міської філії Миколаївського ОЦЗ провели профорієнтаційний захід для відвідувачів літнього прогулянкового майданчика «Веселкові барви» Центру дитячої та юнацької творчості управління освіти Южноукраїнської міської ради ім. Бориса Грінченка. 

Головна мета заходу - розширення інформованості дітей про світ професій, сприяння самопізнанню та професійному самовизначенню.

Знайомство почалося  з екскурсії, під час якої діти мали можливість ознайомитися з роботою секторів філії та  поспостерігати  за процесом обслуговування відвідувачів.

Далі на маленьких відвідувачів чекали різноманітні розважальні заходи профорієнтаційного спрямування, діти взяли участь в інтерактивних, інтелектуальних вправах та іграх, під час проведення яких  мали змогу проявити свою фантазію, поділитися власними мріями про майбутню професію, продемонструвати знання  щодо  світу професій. Вони із задоволенням відповідали  на запитання «Ким хочу бути?» та наскільки важлива професія в житті.

Сподіваємося, що і надалі такі зустрічі будуть бажаними, а практичні поради фахівців служби зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь. Ділячись враженням про участь у заході, діти щиро зізналися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволила їм розширити  уявлення про світ професій.

 

Читайте також

Миколаївська обласна служба зайнятості долучилася до реалізації регіонального проекту «Інтенсифікація міжвідомчого співробітництва на шляху до інклюзії в Миколаївській області»

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Нещодавно в Миколаївському ОЦЗ відбувся професійний стек служби зайнятості та обласного ресурсного ц...

Миколаївська обласна служба зайнятості об’єднала зусилля з «Дія.Бізнес.Миколаїв»

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

30 липня Миколаївський обласний центр зайнятості підписав меморандум про співпрацю з центром підтрим...

Служба зайнятості провела виїзні заходи в селах Іванівка та Панкратове

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості продовжує співпрацю з населен...