Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | В Южноукраїнську капітально відремонтовано тепло-розподільчий пункт
AA

В Южноукраїнську капітально відремонтовано тепло-розподільчий пункт

В місті Южноукраїнськ капітально відремонтовано тепло-розподільчий пункт КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство». З результатами проведеної роботи під час робочого візиту до Южноукраїнська ознайомився заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

Так, на ТРП встановлено нове обладнання, яке покращить якість надання послуг жителям з гарячого водопостачання, підвищить енергоефективність і зменшить енерговитрати. Крім того, зазначений тепло-розподільчий пункт обладнаний засобами, що дозволяють моніторити стан споживання обсягу холодної і гарячої води у житлових будинках з централізованою системою опалення де встановлені прибори обліку. ТРП обслуговує 75 таких будинків. Цього року планується введення в експлуатацію ще одного подібного ТРП та обладнання приборами обліку інших будинків з централізованою системою опалення.

Загалом на балансі КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» міста Южноукраїнськ знаходиться 12 тепло-розподільчих пунктів, які будуть поступово модернізовані.
Крім цього, Валентин Гайдаржи відвідав пункт роздільного збору ТПВ. Зазначимо, що у 2018 році Южноукраїнськ придбав 30 контейнерів для роздільного збирання ТПВ, гідравлічний прес та подрібнювач.

В місті діє пілотний іноваційно-інвестиційний проект «Зелена карта відходів», визначено 40 місць розміщення майданчиків для впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів на прибудинкових територіях, введено в експлуатацію 15 модулів для забезпечення роздільного сортування сміття за видами.

http://www.mk.gov.ua

Читайте також

З жовтня 2020 року при облдержадміністрації запрацювала робоча група з врегулювання проблемних питань, які виникають під час реєстрації фермерами податкових накладних

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації

До основних завдань робочої групи входять: сприяння взаємодії органів влади у врегулюванні про...