AA

В Южноукраїнському міському центрі зайнятості відбувся інформаційно – консультаційний брифінг  «Молодь на ринку праці»

В рамках проведення Всесвітнього дня охорони праці, який у 2018 році проходить під гаслом «Захищене і здорове покоління», в Южноукраїнському міському центрі зайнятості відбувся інформаційно – консультаційний брифінг  «Молодь на ринку праці» за участю директора та фахівців центру зайнятості, директора Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Алли Дизик, головного спеціаліста відділу праці Департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Світлани Смірнової та 12 безробітних осіб з числа молоді.

Захід був направлений на підвищення правової обізнаності молоді щодо законодавства про працю та охорону праці, популяризацію культури безпеки і гігієни праці, на визначення проблемних питань зайнятості молоді.

Директор Южноукраїнського МЦЗ Ольга Ретюнських доповіла про інформаційно-роз’яснювальну роботу, яка проводиться фахівцями центру зайнятості з  метою роз’яснення роботодавцям норм чинного законодавства в частині мінімального розміру оплати праці, переваг легальної зайнятості, встановлення належних умов праці та захисту трудових прав працівників.

Світлана Смірнова надала інформацію про пільги та компенсації за роботу в шкідливих умовах праці, які встановлюються за результатами атестації робочих місць,

Алла Дизик привернула увагу молоді до проблеми торгівлі людьми, наголосивши, що незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми, ця проблема залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення. Вона призвала молодих людей, які мріють отримати гарну роботу за кордоном, бути уважними та обережними. Також присутні на заході обговорили причини, які спонукають молодь до отримання освіти та працевлаштування в інших країнах.

Були обговорені основні проблеми працевлаштування молоді, серед яких недостатня інформованість про потреби сучасного ринку праці та затребувані професії, диспропорція між попитом на робочу силу та її пропозицією за професіями, невідповідність підвищених вимог молоді щодо високої заробітної плати та достойних умов праці можливостям роботодавців та інше.

Формат заходу дав можливість запрошеним безробітним отримати вичерпні відповіді на хвилюючи їх питання.

 

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Днями за ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського ОЦЗ відбулося засідання координацій...