Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | В Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано тематичну виставку науково-допоміжного матеріалу «На лінії вогню»
AA

В Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано тематичну виставку науково-допоміжного матеріалу «На лінії вогню»

В Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано тематичну виставку науково-допоміжного матеріалу «На лінії вогню» до Дня вигнання нацистських загарбників з території Миколаївської області, в рамках постійної експозиції «Україна між двох вогнів». Експозиція має копії документів, які знаходяться у фондах Державного архіву Миколаївської області. Зокрема, представлено розпорядження окупаційних органів влади; листи з неволі жителів Миколаївщини, вигнаних на примусові роботи до нацистського рейху; акти комісій про розслідування злочинів нацистів на території Миколаївської області тощо. Також оприлюднена кількість фотографій, які висвітлюють боротьбу учасників підпільно-партизанського руху проти нацизму під час окупації, повоєнне життя населення Миколаївщини.

В рамках відкриття виставки до музею завітали представники громадської організації "Южноукраїнська міська організація всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України", яким було проведено тематичну екскурсію.

Також для всіх присутніх показано документальну хроніку про звільнення Миколаївської області, яка розповідає про найвизначніші події, що відбувались на території області.

 

 

Читайте також

В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу «Державність, виборена поколіннями» до Дня Української Державності

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...

До Дня захисту дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї проведено ряд тематичних пізнавальних екскурсій до Дня...

До Дня Європи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся тематичний показ пізнавального мультфіль...