В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – ЮМЦСССДМ) долучається до проведення заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Привернення уваги громадськості до проблеми подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок головне завдання фахівців із соціальної роботи Центру.

Упродовж трьох тижнів було проведено ряд заходів, з них : флешмоб «Ми проти насильства», вуличне експрес – опитування «Будьмо обізнаними: насильство, торгівля людьми», семінар в міському центрі зайнятості за темою «Сім’я – простір без насильства», круглі столи у ЗОШ та ДНЗ за участю батьків, у загальноосвітніх школах та гімназії міста заняття з елементами арт - технологій для учнів 7-8 класів за темами: «Попередження насильства, жорстокості в дитячому колективі», «Насильство! Як вміти себе захистити», в рамках Школи відповідального батьківства в ЮМЦСССДМ проведено демонстрацію з обговоренням відеоролику «Насилля – глобальна проблема ХХІ століття»,  відбулося консультування жінок в Клініці дружній до молоді, також проведено міжвідомчу робочу нараду щодо взаємодії суб’єктів соціальної роботи за участю представників соціально – психологічних служб навчальних й дошкільних закладів міста з метою попередження насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми.

Під час проведення інформаційно – просвітницької роботи в рамках акції «16 днів проти насильства» розповсюджено буклети «Дитинство без насильства», плакати «Зупини насильство», листівки «Що робити у критичних ситуаціях» та наліпки Національна гаряча дитяча лінія «Зроби крок - подзвони!».

 

 

 

Читайте також

Мак пам'яті

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Віднедавна 8-9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення. Нова емблема скорботного с...

Проведено семінар

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

24 квітня в Южноукраїнському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на...

Пдсумки конкурсу юних талантів серед дітей з обмеженими можливостями/особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Традиційно, у квітні місяці, Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей...

Увага! Оголошення

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

ОГОЛОШЕННЯ Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголош...