В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – ЮМЦСССДМ) долучається до проведення заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Привернення уваги громадськості до проблеми подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок головне завдання фахівців із соціальної роботи Центру.

Упродовж трьох тижнів було проведено ряд заходів, з них : флешмоб «Ми проти насильства», вуличне експрес – опитування «Будьмо обізнаними: насильство, торгівля людьми», семінар в міському центрі зайнятості за темою «Сім’я – простір без насильства», круглі столи у ЗОШ та ДНЗ за участю батьків, у загальноосвітніх школах та гімназії міста заняття з елементами арт - технологій для учнів 7-8 класів за темами: «Попередження насильства, жорстокості в дитячому колективі», «Насильство! Як вміти себе захистити», в рамках Школи відповідального батьківства в ЮМЦСССДМ проведено демонстрацію з обговоренням відеоролику «Насилля – глобальна проблема ХХІ століття»,  відбулося консультування жінок в Клініці дружній до молоді, також проведено міжвідомчу робочу нараду щодо взаємодії суб’єктів соціальної роботи за участю представників соціально – психологічних служб навчальних й дошкільних закладів міста з метою попередження насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми.

Під час проведення інформаційно – просвітницької роботи в рамках акції «16 днів проти насильства» розповсюджено буклети «Дитинство без насильства», плакати «Зупини насильство», листівки «Що робити у критичних ситуаціях» та наліпки Національна гаряча дитяча лінія «Зроби крок - подзвони!».

 

 

 

Читайте також

Відбулася спільна нарада 

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

20 вересня поточного року у приміщені Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім&rsqu...

Пройшов майстер-клас з патріотичного виховання для вихованців КЗ "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради"

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

22 серпня поточного року на передодні  святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності У...

26 червня в Україні відзначають Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

26 червня в Україні відзначають Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками. Наркоман...

17 червня - День Батька

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

День батька – щорічне свято на честь татусів. Життя біжить дуже швидко. Не встигнеш оглянутися...

Мак пам'яті

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Віднедавна 8-9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення. Нова емблема скорботного с...