Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | УВАГА ГРАНТОВИЙ КОНКУРС «МОРЕ МОЖЛИВОСТЕЙ» ПРОДОВЖЕНО!
AA

УВАГА ГРАНТОВИЙ КОНКУРС «МОРЕ МОЖЛИВОСТЕЙ» ПРОДОВЖЕНО!

Програмою «Мріємо та діємо», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) оголошено конкурс.  Потенційних заявників просимо подати короткі концептуальні описи проєктних ідей, які відповідають нижчезазначеним цілям програми «Мріємо та діємо» та сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді (віком 10–35 років) і формують основану на цінностях українську ідентичність. Запропоновані заходи мають сприяти розширенню економічних можливостей для молоді, посиленню громадянської активності молоді, її соціальної згуртованості, просуванню різноманіття та включення недостатньо представлених груп, а також покращенню підходів до гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) в орієнтованих на молодь програмах.

Від заявників пропозицій вимагається творчі та ефективні підходи до роботи з молодими українцями, спрямовані на забезпечення доступу до різноманітних економічних можливостей, отримання нових навичок, посилення їх ролі як лідерів громадянського суспільства, які просувають плюралізм та різноманітність і сприяють вирішенню проблем на рівні громади, як зазначено в розділі «Опис програми». Заявники можуть пропонувати проєкт нових ініціатив або масштабувати чи розвинути вже дійсні невеликі ініціативи, які продемонстрували успіх. Передбачається, що грантоотримувачі поділяться результатами діяльності та основними здобутими знаннями, а також поширюватимуть практики та висновки, отримані упродовж діяльності, серед широкої спільноти. IREX / «Мріємо та діємо» заохочує всіх заявників пропонувати нові та креативні ідеї. Перевага надаватиметься проєктам, заснованим на принципах позитивного розвитку молоді (PYD) та проєктам, що враховують підхід GESI.

Подати заявку можуть як існуючі громадські (неурядові) організації з досвідом, так і нові громадські організації або нові партнерства організацій. Концепції проєктів повинні описувати спроможність заявника успішно реалізувати пропонований проєкт.

Загальний обсяг фінансування - 300 000 доларів США. Верхній ліміт одного гранту становить 100 000 доларів США. Нижньої межі не встановлено, однак заявників заохочують подавати інноваційні проєкти меншого масштабу як пілотні, з можливістю розгляду їх продовження, якщо проєкти будуть успішними та продемонструють значні результати. IREX / «Мріємо та діємо» може вибрати повне або чатскове фінансування обраних заявок(-ки).

Тривалість проєктів може становити від 6 до 12 місяців.

Подача проєктів на участь у конкурсі  приймається у термін до 30 версеня 2021 року.

У разі виникнення питань щодо підготовки проєктів Ви можете звертатись до управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради за адресою: м.Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний, 9,  І поверх, контактний телефон 5-51-63.

Читайте також