Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Увага! Пільгове харчування для дітей - учасників бойових дій в Южноукраїнську
AA

Увага! Пільгове харчування для дітей - учасників бойових дій в Южноукраїнську

Надання пільгового харчування в закладах освіти для дітей-учасників бойових дій в Южноукраїнській громаді - це важливий крок у забезпеченні їхнього добробуту та нормального фізичного розвитку.

18 вересня 2023 року за ініціативою заступника міського голови Сергія Горностая внесено зміни до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 23.12.2022 № 380 «Про організацію харчування дітей в закладах освіти комунальної власності Южноукраїнської міської територіальної громади у 2023 році», а саме: для мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади розширено перелік документів, які необхідно надати до закладу освіти (ліцеї, гімназії, дошкільні заклади) для отримання безкоштовного харчування.

- У багатьох наших хлопців та дівчат військових наразі немає на руках посвідчення УБД, оскільки є нюанси в ТЦК (військоматах). Тому ініціатива полягала в тому, щоб достатньо було довідки аби діти наших захисників безкоштовно харчувались. Вдячний Юлії Зруйнованій за співпрацю, - сказав Сергій Горностай.

Так, дітям, батьки або один із батьків яких є учасниками бойових дій та брали участь у виконанні бойових завдань, дій чи збройних конфліктах у складі військових підрозділів, з’єднань, об’єднань всіх видів і родів військ Збройних Сил діючої армії окрім копії посвідчення учасника бойових дій може бути надана довідка про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, форма якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 р. № 887.

Особлива увага дітям, один із батьків яких є (були) військовослужбовцем Збройних Сил України або Національної гвардії України та загинули або пропали безвісти чи перебувають у полоні. Зважаючи на тривалий період оформлення посвідчення членів сім’ї загиблого, іншого документа, що підтверджує зазначені обставини може бути для отримання пільгового харчування наданий документ (довідка, лист, тощо), який підтверджує факт загибелі чи зникнення безвісти військовослужбовця, виданого територіальним центром комплектування та соціальної підтримки або відповідної інформації, отриманої від Національного інформаційного бюро Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Дітям, один із батьків яких є військовослужбовцем Збройних Сил України, Національної гвардії України та отримав поранення при безпосередній участі військовослужбовця у бойових діях, під час захисту Батьківщини пільга надається на підставі довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва))» відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 14.08.2008 №402, що в подальшому слугує підставою для надання статусу учасника бойових дій.

Читайте також

В рамках реформування освіти

Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

28 червня у м. Одеса відбулись громадські слухання «Реформа профільної середньої освіти: Микол...

Виїзне засідання робочої групи

Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

5 червня Іванівську гімназію відвідала робоча група, яка була створена розпорядженням міського голов...

Зі святом Останнього дзвінка!

Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

31 травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної гро...

Дорогі  вчителі, батьки, учні!

Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас зі святом останнь...

Очікувані зміни в рамках реформи

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...

До уваги жителів громади!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

 27.05.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради&n...

Прибираємо громаду разом

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

  Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведен...