AA

Увага! На території Миколаївської області введені додаткові протиепідемічні обмеження

На території Миколаївської області введені додаткові протиепідемічні обмеження: проведення концертів, дискотек, робота розважальних закладів, діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля під забороною.

31.08.2020 року регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації прийняла рішення, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки додатково  заборонити на час дії карантину:

  • проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності);
  • дискотек;
  • роботу розважальних закладів (нічних клубів);
  • діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

Таке рішення прийняте у зв’язку зі стрімкими темпами приросту захворюваності на COVID-19. Нагадаємо, що наразі в області показник захворюваності на COVID-19 за попередні 14 днів на 100 тис. населення становить 40,14 (при допустимому базовому рівні не більше 40 на 100 тис. населення). 

Зазначимо, якщо у регіоні спостерігається перевищення одного із визначених показників, Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій може бути прийняте рішення щодо зміни рівня його епідеміологічної небезпеки.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції та уникнення переходу Миколаївської області до жовтої зони, закликаємо жителів міста та області дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції

Читайте також

Перевірки об’єктів торгівлі щодо дотримання карантинних заходів, спрямованих протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19  на території міста Южноукраїнска

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На виконання доручень міської та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надз...