Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Управління освіти отримало два нових шкільних автобуси
AA

Управління освіти отримало два нових шкільних автобуси

Міський голова Валерій Онуфрієнко разом із освітянами оглянув нові шкільні автобуси, що прибули минулого тижня з Миколаєва. Техніка придбана за рішенням міської ради за співфінансуванням з державним бюджетом у співвідношенні 50 на 50 відсотків. Вартість  кожного японського автобуса фірми “ISUZU” - 1 989 900 грн., рік виготовлення - 2021, кількість місць - 31.

Як розповів начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради Юрій Сінчук, ці автобуси необхідні управлінню з багатьох причин. По-перше, згідно з новими санітарними нормами, необхідно забезпечити транспортування дітей до учбових закладів, якщо вони мешкають від них на відстані більше двох кілометрів. Під ці норми підпадає малоповерхова забудова. По-друге, ці автобуси необхідні для того, щоб возити дітей на зовнішнє незалежне оцінювання - у Первомайськ, Вознесенськ, Миколаїв. По-третє, в майбутньому на нас чекає реорганізація сільських шкіл в рамках реформування освіти, тож потрібно буде возити старшокласників з Іванівки до Костянтинівки або до Южноукраїнська. Транспорт планується використовувати також для поїздок творчих колективів бюджетних організацій на олімпіади, фестивалі, змагання та конкурси.

 

 

Читайте також

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання та зміну назви Іванівського закладу загальної середньої освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміну ти...