AA

Служба за контрактом – альтернатива працевлаштуванню

Южноукраїнським міським центром зайнятості продовжується інформаційна робота щодо  проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах  України.

Вона полягає в ознайомленні клієнтів служби зайнятості під час індивідуальних прийомів, при проведенні групових заходів, а також через матеріали, які розміщені  в інформаційних секторах та куточкахцентру зайнятості.

Так, днями  до групового заходу «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України», в якому взяли участь 12 осіб, долучився начальник групи з добору в Миколаївській області окремого регіонального центру комплектування Азово-Чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби України Вахніцький  Вадим Миколайович.

Даний захід проводився з метою заохочення та роз’яснення переваг  проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України. Вадим Миколайович розповів присутнім про умови надання грошового, матеріального та медичного забезпечення, ознайомив з пільгами, правами та гарантіями військовослужбовців, а також про можливість забезпечення житлом.

По завершенню заходу запрошені мали змогу особисто поспілкуватись з представником служби та отримати відповіді на поставлені питання.

 

 

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Днями за ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського ОЦЗ відбулося засідання координацій...