Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Щорічна акція «Подаруй музею експонат»
AA

Щорічна акція «Подаруй музею експонат»

У Южноукраїнського міському історичному музеї триває  щорічна акція  «Подаруй музею експонат».

Нещодавно подарунок музейникам зробили волонтери громадської організації «Допомога Южик». Вони презентували тубус від порохового заряду польової гаубиці М777, переданий волонтерами громадської організації  «Допомога Южик». Тубус був присланий зі сходу та розмальований петриківським розписом талановитою майстринею Наталією Креденець, опісля виставлений на благодійний аукціон на користь ЗСУ. Волонтери БО БФ «Южноукраїнці разом з ЗСУ» передали колекцію старовини, а саме: вишиті українські рушники, скатертини,  самоткані килими тощо.

Музейна колекція поповнилась ще одним цікавим експонатом, сувеніром з Буковелю з історичним надписом «26.04.1986», який передала родина Окучинських.

Адміністрація музею вдячна місцевим талановитим художникам Олександру Куличенко, Леоніду Щельнику, Тетяні Журбі за подаровані чудові картини.

Майоліковий керамічний виріб та українські рушники були люб’язно  надані для експозиції місцевою жителькою Надією Любинською.

Ці речі займуть гідне місце в експозиціях Южноукраїнського міського музею.

Всупереч війні музей зберігає історію нашого краю і ви можете долучитися до формування фондової колекції. Предмети музей прийматиме до 12 травня 2023 року.

Усі подаровані експонати буде представлено 18 травня на тимчасовій виставці, присвяченої 20-річчю створення музею та Міжнародному дню музеїв.

Дякуємо всім шанувальникам та цінителям історії нашого краю за чудові та унікальні подарунки! Ми продовжуємо збір і чекаємо на цікаві та унікальні предмети старовини.

Приносити експонати можна з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (13:00-14:00 – обідня перерва) в музей, який знаходиться за адресою:

 м. Южноукраїнськ, вул. Набережна Енергетиків, 12-а

тел. для довідок  (05136) 5-63-71

 

Читайте також

До Дня захисту дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї проведено ряд тематичних пізнавальних екскурсій до Дня...

До Дня Європи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся тематичний показ пізнавального мультфіль...