Що актуально для батьків?

6 квітня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбулось засідання координаційної ради освіти міста.

На своє засідання представники батьківської громадськості запросили керівництво управління освіти для висвітлення питань відповідно до Плану роботи ради та тих, які виникли позапланово.

Директор Консалтингово-методичного освітнього центра Маленька Л.М. ознайомила присутніх з порядком  і змістом роботи бібліотек загальноосвітніх закладів, заступник начальника управління освіти Болотіна О.М. розповіла про порядок організації харчування в закладах освіти у 2017 році, заступник начальника управління освіти Пузир О.М. проінформував про порядок закінчення навчального року, а начальник управління Сінчук Ю.М. охарактеризував стан фінансування галузі «Освіта». Присутні мали змогу отримати відповіді і на інші запитання. Представниками батьківської громадськості було відзначено суттєве покращення фінансування освіти, можливість виконання поточних ремонтів, здійснення придбання меблів, посуду, чистящих, миючих, дезінфікуючих засобів, вирішення інших проблемних питань, які накопичувались протягом довготривалого періоду.

В той же час були підняті питання, які потребують активізації у їх вирішенні: продовження процесу комп’ютеризації бібліотек, закупівля художньої літератури, подальша дозакупівля посуду, обладнання тощо. Представником у складі громадської ради від ДНЗ №8 Балановим В.М. було гостро підняте питання стану будівлі закладу та перспектив його вирішення. По піднятим питанням рада визначила рекомендації, які будуть офіційно направлені на управління освіти та інші управління і відділи міської ради.

На останок батьки висловили слова вдячності керівництву міста, депутатському корпусу, виконавчому комітету за належну підтримку освітянської галузі в нашому місті та акцентували увагу на готовності і надалі допомагати закладам освіти у форматі благодійництва, в межах чинного законодавства, спрямованого на укріплення матеріально-технічної бази закладів та їх розвиток.

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Мелодія останнього дзвоника!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

День останнього дзвоника – урочисте й радісне свято. Особливо для випускників. Звісно, ви чути...

Працюємо на результат

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

22 травня в Києві були підведені підсумки спільного проекту Національної академії педагогічних наук...

УКРАЇНА В СЕРЦІ ЄДИНА

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

27 березня  2018 року на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбув...

МАГІЧНИЙ КУБ

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

23 березня в актовій залі загальноосвітньої школи №4 відбувся V Міжрегіональний чемпіонат по Спідкуб...