Розклад ігор відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

06.01.2018  

 

 Час     Ліга                                Команди                                                       

8.50     Перша     "Олімп" (Южноукраїнськ)  -   ТВТ (Южноукраїнськ)    

9.40     Друга      "Тинь" (Южноукраїнськ)  -   "Рятівник - 2" (Братське)

10.30     Вища      "Все для даху"  (Первомайськ)  -  "Автолокомотив" (Южноукраїнськ) 

11.20     Друга      "Рятівник - 2" (Братське)  -  "Легіон" (Южноукраїнськ) 

12.10     Вища       Доманівка (Доманівка)  -  "Все для даху"  (Первомайськ) 

13.00     Перша     ДЮСШ (Доманівка)  -  "Трикрати" (Трикрати) 

13.50     Вища       "Автолокомотив" (Южноукраїнськ)  -  Доманівка (Доманівка) 

14.40     Перша     "Трикрати" (Трикрати)  -  ДЮСШ (Доманівка) 

15.30     Вища       "Олександрівка" (Олександрівка)  -  ДПЕС (Южноукраїнськ)  

16.20     Друга       "Зірка" (Южноукраїнськ)  -  "Арбузинка" (Арбузинка) 

17.10     Вища       "Олександрівка" (Олександрівка)  -  "Ю - 35" (Южноукраїнськ) 

18.00     Друга       ЕРП (Южноукраїнськ)  -  "Зірка" (Южноукраїнськ) 

 

08.01.2018  

 

8.50      Друга      "Семенівка" (Семенівка)  -  ЕРП (Южноукраїнськ)

9.40      Друга      "Тинь" (Южноукраїнськ)  -  "Садове" (Садове) 

10.30      Друга      "Легіон" (Южноукраїнськ)  -  "Семенівка" (Семенівка) 

11.20      Друга      "Садове" (Садове)  -  ЕРП (Южноукраїнськ)

12.10      Вища      "Рятівник" (Южноукраїнськ)  -  ДПЕС (Южноукраїнськ)

13.00      Вища      "Автолокомотив" (Южноукраїнськ)  -   "ГрОМ" (Веселинове)

13.50      Перша     "ДЮСШ - Аграрник" (Веселинове)  -  "Куйбишево" (Новомар'ївка)  

14.40      Вища      "ГрОМ" (Веселинове)  -  "Ю-35" (Южноукраїнськ)  

15.30      Перша     "Куйбишево" (Новомар'ївка)   -  "ДЮСШ - Аграрник" (Веселинове) 

 

Представникам команд не пізніше понеділка до 12.00 повідомити  бажаючи дні (часи) проведення  матчів  наступного туру (13,14 січня 2018). 

Представникам команд об'явязково предоставити заявки команд, оплатити стартовий внесок.               

                 

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області

Прізвище та ім’я

Команда

Дата

Кількість  

ігор

Залишилось пропустити

Ковальський Сергій

Таборівка

24.12 – ЧК

1

1

Хомченко Микола

Куйбишево

24.12 – ЧК

1

1

Вагін   Євген

Миколаївгаз

25.12 – ЧК

1

1

 

Чекаємо вболівальників в спорткомплексі ККСС «Олімп»!

 

 

 

Читайте також

Відбувся турнір з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

20 травня 2018 року у місті Вознесенську відбувся турнір з волейболу, присвячений святкува...

Южноукраїнські спортсмени на Чемпіонаті України по спортивному орієнтуванню в місті Чернігові

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

9-14.05.18р відбувся Командний Чемпіонат України по спортивному орієнтуванню в місті Чернігові. В зм...

Відбувся турнір з шахів

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

12  травня 2018 року відбувся турнір з шахів на Кубок управління молоді, спорту та ку...

Змагання збірних команд КЗ ЮДЮСШ та Доманівської ДЮСШ в рамках Чемпіонату Миколаївської області з футболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

12 травня 2018 року в рамках Чемпіонату Миколаївської області з футболу серед юнаків 2002 - 2003, 20...