Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Розклад ігор відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд
AA

Розклад ігор відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

13.01.2018  

 

Час     Ліга                                Команди

  8.50     Друга        КБК-2 (Прибужжя)  -  "Зірка" (Южноукраїнськ)  

  9.40     Перша      "Куйбишево" (Н. Мар'ївка)  -  КБК (Прибужжя) 

10.30     Друга       "Зірка" (Южноукраїнськ)  -   КБК-2 (Прибужжя)   

11.20     Перша       КБК (Прибужжя)  -  "Куйбишево" (Н. Мар'ївка)  

12.10     Перша     "Олімп" (Южноукраїнськ)  -  ДЮСШ (Доманівка)  

13.00     Вища       "Доманівка" (Доманівка)  -  ДПЕС (Южноукраїнськ) 

13.50     Вища       "Автолокомотив" (Южноукраїнськ)  -  "Ю-35" (Южноукраїнськ) 

14.40     Вища       "Миколаївгаз" (Вознесенськ)  -  "Доманівка" (Доманівка) 

15.30     Перша     ДЮСШ (Доманівка)   -  "Арсенал" (Вознесенськ) 

16.20     Вища       "Миколаївгаз" (Вознесенськ)  -  "Олександрівка" (Олександрівка) 

17.10     Перша     "Арсенал" (Вознесенськ)  -  ТВТ (Южноукраїнськ) 

18.00     Вища       "Олександрівка" (Олександрівка)  -  "Рятівник" (Южноукраїнськ)   

 

14.01.2018

9.40     Друга       "Семенівка" (Семенівка)  -   "Арбузинка" (Арбузинка)  

10.30     Друга       "Садове" (Садове)  -  "Легіон" (Южноукраїнськ) 

11.20     Друга       "Арбузинка" (Арбузинка)  -  "Семенівка" (Семенівка) 

12.10     Друга       "Воєводське" (Воєводське)  -  "Садове" (Садове) 

13.00     Перша     "Олімп" (Южноукраїнськ)  -  "СпРАТ-Україна" (Мостове)

13.50     Друга       "Рятівник-2" (Братське)  -  "Воєводське" (Воєводське)    

14.40     Перша      "СпРАТ-Україна" (Мостове)  -  "Таборівка" (Таборівка) 

15.30     Друга       "Мікс" (Вознесенськ)  -   "Рятівник-2" (Братське)  

16.20     Перша      "СпРАТ-Україна" (Мостове)  -  ТВТ (Южноукраїнськ) 

17.10     Друга        ЕРП (Южноукраїнськ)   -   "Мікс" (Вознесенськ) 

 

Представникам команд не пізніше понеділка до 12.00 повідомити  бажаючи дні (часи) проведення  матчів  наступного туру (20,21 січня 2018). За не подані дні та час, розклад ігор ставиться згідно можливості.

Представникам команд об'язково предоставити заявки команд, оплатити стартовий внесок.

                 

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області

Прізвище та ім’я

Команда

Дата

Кількість  

ігор

Залишилось пропустити

Шестов Руслан

ДЮСШ Доманівка

06.01 – ЧК

1

1

Баргар Олександр

Трикрати

06.01 – ЧК

1

1

Овчар Артем

       ДПЕС

08.01 – ЧК

1

1

Ігнатьєв Володимир

         Ю - 35

08.01 – ЧК

1

1

         Спотар   Ігор

        Ю - 35

08.01 – 4 ЖК     нак.

1

1

 

Чекаємо вболівальників в спорткомплексі «Олімп».

 

 

 

Читайте також

Дозвілля дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Сьогодні, з метою організації змістовного та активного дозвілля дітей-переселенців та юних мешканців...

Спортивні заходи для дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

15 липня в міському парку, поблизу укриття, відбувся спортивно-розважальний захід. Цього разу акт...

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...