Розклад ігор відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

13.01.2018  

 

Час     Ліга                                Команди

  8.50     Друга        КБК-2 (Прибужжя)  -  "Зірка" (Южноукраїнськ)  

  9.40     Перша      "Куйбишево" (Н. Мар'ївка)  -  КБК (Прибужжя) 

10.30     Друга       "Зірка" (Южноукраїнськ)  -   КБК-2 (Прибужжя)   

11.20     Перша       КБК (Прибужжя)  -  "Куйбишево" (Н. Мар'ївка)  

12.10     Перша     "Олімп" (Южноукраїнськ)  -  ДЮСШ (Доманівка)  

13.00     Вища       "Доманівка" (Доманівка)  -  ДПЕС (Южноукраїнськ) 

13.50     Вища       "Автолокомотив" (Южноукраїнськ)  -  "Ю-35" (Южноукраїнськ) 

14.40     Вища       "Миколаївгаз" (Вознесенськ)  -  "Доманівка" (Доманівка) 

15.30     Перша     ДЮСШ (Доманівка)   -  "Арсенал" (Вознесенськ) 

16.20     Вища       "Миколаївгаз" (Вознесенськ)  -  "Олександрівка" (Олександрівка) 

17.10     Перша     "Арсенал" (Вознесенськ)  -  ТВТ (Южноукраїнськ) 

18.00     Вища       "Олександрівка" (Олександрівка)  -  "Рятівник" (Южноукраїнськ)   

 

14.01.2018

9.40     Друга       "Семенівка" (Семенівка)  -   "Арбузинка" (Арбузинка)  

10.30     Друга       "Садове" (Садове)  -  "Легіон" (Южноукраїнськ) 

11.20     Друга       "Арбузинка" (Арбузинка)  -  "Семенівка" (Семенівка) 

12.10     Друга       "Воєводське" (Воєводське)  -  "Садове" (Садове) 

13.00     Перша     "Олімп" (Южноукраїнськ)  -  "СпРАТ-Україна" (Мостове)

13.50     Друга       "Рятівник-2" (Братське)  -  "Воєводське" (Воєводське)    

14.40     Перша      "СпРАТ-Україна" (Мостове)  -  "Таборівка" (Таборівка) 

15.30     Друга       "Мікс" (Вознесенськ)  -   "Рятівник-2" (Братське)  

16.20     Перша      "СпРАТ-Україна" (Мостове)  -  ТВТ (Южноукраїнськ) 

17.10     Друга        ЕРП (Южноукраїнськ)   -   "Мікс" (Вознесенськ) 

 

Представникам команд не пізніше понеділка до 12.00 повідомити  бажаючи дні (часи) проведення  матчів  наступного туру (20,21 січня 2018). За не подані дні та час, розклад ігор ставиться згідно можливості.

Представникам команд об'язково предоставити заявки команд, оплатити стартовий внесок.

                 

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області

Прізвище та ім’я

Команда

Дата

Кількість  

ігор

Залишилось пропустити

Шестов Руслан

ДЮСШ Доманівка

06.01 – ЧК

1

1

Баргар Олександр

Трикрати

06.01 – ЧК

1

1

Овчар Артем

       ДПЕС

08.01 – ЧК

1

1

Ігнатьєв Володимир

         Ю - 35

08.01 – ЧК

1

1

         Спотар   Ігор

        Ю - 35

08.01 – 4 ЖК     нак.

1

1

 

Чекаємо вболівальників в спорткомплексі «Олімп».

 

 

 

Читайте також

Відбувся турнір з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

17 лютого 2018 року в спортивній залі ЮЗШ №3 відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню вшанування...

Відбулися змагання з міні-футболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

18 лютого 2018 року в спортивній залі ЮЗШ №2 відбулися змагання з міні - футболу, присвячені Дню вша...

Всеукраїнський турнір з боксу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

01-03 лютого у місті Олександрії відбувся VI Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’ят...

Відбувся турнір з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

10 лютого 2018 року у місті Вознесенську відбувся турнір з волейболу до Дня Святого Валентина серед...