Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Робоча нарада
AA

Робоча нарада

11.09.2023 у залі засідань виконавчого комітету відбулось обговорення вкрай важливого та гострого питання щодо низького рівня вакцинації серед дітей шкільного віку (згідно календаря щеплень) на КПК (кір, краснуха, паротит). В даній робочій нараді взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марія ДРОЗДОВА, директор некомерційного комунального підприємства «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитро Мірошник, заступник директора з медичного обслуговування некомерційного комунального підприємства «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Роман КУЧКІВСЬКИЙ, начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка Юрій СІНЧУК, в.о. начальника управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  Яна МАКУХА.

Так, Роман Кучківський наголосив, що вакцинація, як один з найефективніших методів профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб, входить до переліку гарантованих державою послуг. Але, станом на 11.09.2023 р. в Южноукраїнській міській територіальній громаді 381 дитина шкільного віку не отримала щеплення (згідно календаря щеплень) на КПК (кір, краснуха, паротит), з них медичні притипокази мають лише 3 дітей.

Також Романом КУЧКІВСЬКИМ повідомлено про проведену роботу з батьками дітей після якої отримали щеплення 56 дітей.

Додатково повідомлено що ≈ 128 дітей знаходиться за кордоном що унеможливлює проведення вакцинації або отримання інформації щодо вакцинації цих дітей за межами України.

Також постало питання відмови батьків від вакцинації у зв’язку з релігійними переконаннями або недовірою до вакцини та питання неможливість визначення рівня вакцинації серед дітей які перебувають на обліку в НКП «ЮУ МЦПМСД» у зв’язку з внутрішньою міграцією у зв’язку з військовими діями на території України.

За результатами робочої наради доручено :

  • направити листи на адресу усіх релігійних організації зареєстрованих в Южноукраїнській міській територіальній громаді щодо проведення роз’яснювальної роботи стосовно необхідності проведення вакцинації серед дітей шкільного віку;
  • провести роз’яснювальну роботу щодо необхідності проведення вакцинації серед дітей шкільного віку на сайті НКП «ЮУ МЦПМСД» та на сторінках інтернет ресурсів;
  • за попереднім погодженням з управлінням освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка (Юрій СІНЧУК) проводити роз’яснювальну роботу серед батьків в класах з низьким рівнем вакцинації щодо необхідності проведення вакцинації серед дітей шкільного віку.

 

 

Читайте також

Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді" на 2021 – 2025 роки

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській мі...

Спалах гепатиту А на Вінниччині визначено як надзвичайну ситуацію на рівні області, протиепідемічні заходи посилюють

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Спалах гепатиту А на Вінниччині визначено як надзвичайну ситуацію на рівні області, протиепідемічні...

Шановні жителі громади!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Зворотний зв’язок від пацієнта — це дієвий інструмент для підвищення якості надання меди...

За час війни в Україні зросла кількість курців…Як цьому протистояти? Навіщо ми знищуємо самих себе?

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Згідно соціальних опитувань, кількість українців, які зовсім не курять, скоротилася на 4,7% у порівн...

Привітали медиків зі святом

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Сучасні медики мужньо витримали багато викликів долі: і реформування галузі, і ковідну пандемію, і в...