Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Рідний дім – це  джерело духовності дитини!
AA

Рідний дім – це  джерело духовності дитини!

Усе, що ми беремо з собою у своє доросле життя – закладено в нас сім’єю, насамперед, в часи сімейного спілкування і сімейного дозвілля. Саме сім’я є тим первинним середовищем, де відбувається становлення особистості, де вона одержує перші знання про багатогранність і складність оточуючого світу. В сімейному колі розвивається вся палітра дитячих емоцій і почуттів, дякуючи яким вона засвоює соціальний досвід, переймає сімейні традиції. Все це розмаїття реального життя дитина вбирає в себе через взаємини з рідними, через сімейне дозвілля, через світ захоплень сім’ї.

Саме висвітлення теми якісного сімейного дозвілля і було завданням психолога Лідії Лемещук та фахівця із соціальної роботи Інни Зажерило,  на  дев’ятому  занятті «Школи відповідального батьківства», яке традиційно проводиться на базі Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.          

На  заняття  були запрошені гості, а саме мати-вихователька ДБСТ В’юн Віолета Миколаївна та дитина-вихованка  Анастасія Шишко.

Віолета Миколаївна зауважила що  стосунки батьків між собою, їх взаємини з дітьми, внутрішньо-сімейна атмосфера загалом — все це незмінна практична школа батьківства й материнства. Повідомила, що в сімейному вихованні важливі і позитивний приклад, і народна мудрість, і батьківські настанови, загальна атмосфера в домі: доброзичливість, любов, сімейні звичаї. Родина із задоволенням розповіла про свої традиції проведення дозвілля та сімейного відпочинку. Вихованка ДБСТ Анастасія ознайомила учасників з чудовими творчими роботами виконаними  під час буденних вечорів у сімейному колі.

Під час вільного спілкування кожен з учасників поділився досвідом організації і проведення відпочинку та сімейного дозвілля своєї родини.  Зустріч пройшла емоційно та позитивно для всіх учасників. Батьки визнали, що такі зустрічі їм потрібні і є актуальними, тому що допомагають їм краще налагоджувати стосунки у своєму сімейному середовищі.

 

 

 

Читайте також

Гуманітарна допомога

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

15 квітня  Южноукраїнський міський центр соціальних служб отримав від Міжнародного фонду Мерлог...