Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Проведено міні – лекцію" Запобігання домашньому насильству". Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»"
AA

Проведено міні – лекцію" Запобігання домашньому насильству". Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»"

В рамках проведення заходів Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства» фахівцем із соціальної роботи Дарією Бондаренко й практичним психологом Лідією Лемещук Южноукраїнського міського Центру соціальних служб та в.о.начальника управління охорони здоров’я ЮМР Яною Макухою проведено міні – лекцію на тему: "Запобігання домашньому насильству. Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» для безробітних осіб Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості .

В ході лекції були висвітлені питання щодо актуальності теми протидії домашнього насильства, особливо в умовах воєнних подій в Україні, які мають негативний вплив на емоційний стан людей. Присутні  були проінформовані щодо роботи  Денного центру соціально-психологічної допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та функціонування в громаді  мобільної бригади й вручено інформаційні листівки з контактами.  Окремо було також роз’яснено терміни  «тимчасовий» та «обмежувальний» приписи, що таке  «Програма для кривдників», хто коли, і за яких обставин може її пройти. 

Читайте також

До відома жителів громади!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

В Южноукраїнському міському центрі соціальних служб працює практичний психолог І категорії – О...

Що таке ментальне здоров’я?

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Для кого і для чого «Ти як? Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стр...

Вулична акція «СТОП Наркотик!»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

9 серпня з нагоди  Дня молоді в Україні, Южноукраїнський міський центр соціальних служб спільно...

Асистент дитини (учня)

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Миколаївський обласний центр соціальних служб відповідно до наказу Міністерства освіти і науки Украї...