Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Про зупинку енергоблока №2 Южно-Української АЕС
AA

Про зупинку енергоблока №2 Южно-Української АЕС

Енергоблок №2 Южно-Української АЕС з 0 год 11 грудня 2021 року до 24 год 12 грудня 2021 року буде відключено від мережі для оновлення програмного забезпечення програмно-технічного комплексу системи регулювання турбіни.

Модернізація забезпечить можливість випробування режиму нормованого первинного регулювання частоти, яке буде здійснено в процесі навантаження другого енергоблока.

Станом на 10 грудня обладнання першого, другого і третього енергоблоків Южно-Української АЕС працює в заданому режимі без зауважень. Радіаційній фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС перебуває на рівні природних фонових значень, які були заміряні до пуску атомної станції. 10 грудня він складає 0,10 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-500-107 та телефоном-автовідповідачем (05136) 4-29-93, а також на офіційному інтернет-сайті www.sunpp.mk.ua.

 

 

Читайте також