AA

Про виплату пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги в грошовій формі

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня 2019 року виплата пільг та субсидій здійснюватиметься у грошовій безготівковій та готівковій формах.

Під час реалізації механізму виплати пільг та субсидій у грошовій безготівковій формі АТ «Ощадбанк» здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, виконавців комунальних послуг. За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг чи субсидій на рахунок пільговика відкритий в АТ «Ощадбанк».

За заявою пільговика, поданою до 15 жовтня до департаменту, у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюватиметься у грошовій готівковій формі.

Під час реалізації механізму виплати пільг та субсидій у грошовій готівковій формі департамент щомісячно перераховуватиме суму розрахованої пільги чи субсидії на рахунок громадянина, відкритий в установі уповноваженого банку або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

 

Читайте також

День білої стрічки

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Сьогодні, 25.11.2021, у Міжнародний день протидії насильству проти жінок, який  розпочинає міжн...

Про стан виплати адресної допомоги особам, які переміщені з тимчасово окупованих територій України

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

  Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради  інформує підпр...