Про роботу ВП«Южно-Українська АЕС» у період з 01 по 10 квітня 2017 року

У період з 01 по 10 квітня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 448 мільйонів 321 тисячу кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:

   - АЕС – 441 мільйон 375 тисяч кіловат-годин;

   - Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 309 тисяч кіловат-годин;

   - Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 637 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 166 тисяч тонн донецького вугілля або 126 мільйонів 699 тисяч кубометрів природного газу.

Перший та другий енергоблоки Южно-Української АЕС працювали без  зауважень в заданому режимі. Третій енергоблок – перебував в середньому планово-попереджувальному ремонті з 02 квітня 2017 року.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходилися перший та другий гідроагрегати.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 11 квітня складає 0,09 мкЗв/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

Читайте також

На Южно-Українському енергокомплексі відбулося відкрите обговорення проектів тарифів на відпуск виробленої Ташлицькою ГАЕС і Олександрівською ГЕС електроенергії на 2019 рік

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

На Южно-Українському енергокомплексі 7 вересня відбулося відкрите обговорення інвестиційних програм...